Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen identitású vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen identitású vagyok?

Figyelt kérdés

Régebben szerelmes voltam egy lányba ami plátói volt ugyanis tudtam hogy max. elveszíteném a barátságunkat ha bevallanám.

Utána megismertem egy másik lányt, akivel nem így terveztük, de valahogy egymásba szerettünk pedig mindketten azt hittük hogy heterók vagyunk. Úgyhogy egy év barátság után össze is jöttünk, és azóta 6 évesek leszünk lassan.

Viszont ha belegondolok, hogy másokat azért megmozgatnak mások is a párjukon kívül ha meglátnak egy képet vagy az utcán egy szép egyedet. De engem semmi. Se nő se férfi nem létezik aki engem érdekelne a páromon kívül.

Ez akkor azt jelenti hogy én aszexuális vagyok, vagy mi?O.o



2016. jún. 22. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Privibe megbeszelhetjuk:)
2016. jún. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon szereted a párodat. Ha van valanid, ami nagyon értékes a számodra, és úgy hiszed, a legjobb, akkor a többi dolog már kevésbé fog érdekelni.
2016. jún. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy leszbikus vagy és a párodat szereted ami azt jelenti hogy hűséges vagy ennyi. Engem se mozgat meg más pasi mert a páromat szeretem a csajokat meg közösen nézzük 22 / L
2016. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem. :)
2016. jún. 22. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretlek téged életem. (L)
2016. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Ez volt a leghasznosabb válasz. :D :)
2016. jún. 22. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom se néz meg más nőket, mióta vele vagyok. Leszbikus. Csupán annyira szereted és annyira tetszik neked, hogy más nem is érdekel. Csak így tovább! :)

19/L

2016. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom én, hogy az enyém volt. :P
2016. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Utána megismertem egy másik lányt, akivel nem így terveztük, de valahogy egymásba szerettünk pedig mindketten azt hittük hogy heterók vagyunk."

Aranyvirág. ha már előtte is nőbe szerettél bele, hogy lennél te heteró? :D Sehogy. Arról meg semmit nem írsz, hogy pasik iránt érzel-e többet, tetszett/vonzott-e valaki valaha. Ha igen -> biszex, ha nem -> leszbikus. Annyira azért nem bonyolult ez. A párodat meg szereted, miért néznél meg másokat.

2016. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!