Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valaki tanacs? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanacs? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval a legjobb baratnom nagyon bejon

Neki most pasija van

Barmikor egymasnal alszunk mindig hozzambujik

Ahol eleg nehez visszatartani magam

Szoval ugygondoltam most nem fogom es beprobalkozom

De megis hogyan kezdjem ? Otletek?


2016. jún. 30. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne szerintem heteró csajnál próbálkozni..nem véletlenül van pasija. Én legjobb barátnőm is hozzám bújik mikor náluk alszom,mégse fordulna meg egyikünk fejében sem ilyesmi.
2016. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Nyilvan o nem leszbi, ha csavoja van. Semmit nem kell tenned, te sem orulnel ha radnyomulna egy ferfi ilyen direkt modon, nem? Vagy ha ennyire tetszik beszeld meg vele ezt a dolgot, ne tartsd magadban amit erzel. De ne nyomulj ra igy egybol :D
2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
piázgass vele.
2016. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki, hogy fürödjetek együtt. Aztán ott kiderülhet, hogy van-e nála esélyed :)
2016. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
húha, átérzem a dolgot.. :D de straight lányoknál nem éri meg bepróbálkozni, az ilyeneknek a többsége úgyis nagy pofára eséssel végződik - mint nálam. bár az is igaz, hogy ha van barátja, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem vonzódik az azonos nemhez. ki kell ezt puhatolózni szépen lassan, küldj neki képeket vagy videókat lányokról, hozd fel a homoszexualitást egy beszélgetésnél,stb. de szerintem semmiképp se mozdulj rá csak így..
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h en mar ezt elmondtam neki h is erzek es kerdezgettem is ot de megis ilyen ketes valaszokat adott amibol nem igagazan tudtam leszurni h mit is erez irantam

Es ezek utan meg suliban is ugyanugy olelgetett,puszilgatta az arcom,es ugyanugy hozzambujt alvasnal

Ezert vagyok osszezavarodva es ugyerzem h csak igy derithetem ki :/

2016. jún. 30. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha barátja van, akkor talán jobb hagyni.

Ha lelkiismeretes lány és szereti a barátját, akkor azt fogja mondani, hogy nem akarja megcsalni.

2016. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha barátja van, én nem másznék rá. Próbálkozni lehet akkor is ha szingli lesz, de mások kapcsolatába beletehénkedni nem valami korrekt.


Esetleg elmondhatod neki, hogy bejön, aztán már nála a labda, hogy szakít-e a barátjával.

2016. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!