Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit szolnátok ahhoz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok ahhoz hogy ha a barátnőtök bejelentené hogy ő jobban szeret boxert hordani mint bugyit?

Figyelt kérdés
Alapvetően fiús lány vagyok ès a baràtnőmmel már lassan ott tartunk de félek mit reagál meg hogy hogyan közöljem...Szóval.. ti mit reagàlnátok?

2016. júl. 6. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz.
2016. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy a kérdésre válaszoltál :D
2016. júl. 6. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Nekem is van női boxerem (bár csak alvashoz szoktam azt hordani). De ha te úgyis fiusabb vagy, akkor nem is annyira meglepő szerintem.

Meg az is lehet, hogy tetszene neki :)

2016. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond. Ha amúgy is egy kicsit fiusabb vagy akkor lehet meg sem fog lepődni. De néha meglepheted valami szexivel ;) 21/L
2016. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Női boxerre gondoltál? :) Bárom is azt hord. Nem tartom szexinek, nekem teljesen semleges, de egyáltalán nem zavar.
2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom*
2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret és te szereted ez a legkisebb ""probléma""ami lehet!!

Amúgy meg ha neked így kényelmes akkor hordjad én nőit sőt ha olyan kedvem van néha még férfit is felveszek nekem eddig mindig jól fogadták!

Beszéld meg vele,kérdez rá ő mit szól mi nem tudhatjuj ő mit gondol és szeret!

2016. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, ami kifejezetten szexi :D
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Párom is csak női boxert hord. Őszintén szólva rendes boxert is szívesen látnék rajta. Mivel fiúsabb lány vagy és ugye tudja a párod, nincs benne semmi meglepő. Nyugodtan hordj boxert. :)

19/L

2016. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is boxert hord szivesebben. :) Nincs ebben semmi. Fiúsabb is és így meg sem lepődtem.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!