Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Titeket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Titeket is elitéltek már az emberek?

Figyelt kérdés
Tegnap az utcán csókolóztam a partneremmel. És ezt az emerek nem nézték jó szemmel. Mert nem szeretem a pasikat mért kell lenézni??

2016. júl. 16. 17:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%

Azért mert természetellenes. Mielőtt valaki kettős mércével vádolna, számomra ez épp olyan visszataszító, mint amikor két férfi csinálja ugyan ezt.

Én mondjuk nem szólok be senkinek, nem bántok senkit. De nem szeretem, ha a képembe tolják, mert sosem fogom tolerálni annál jobban, mint hogy "nem érdekel, amíg nem kell néznem". Senki magánélete nem tartozik rám, hadd ne nézzem már a leszbikus showt. (ez ugyan úgy igaz a meleg pasasokra is)


25/F

2016. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem nézték jó szemmel, Istenem, mindjárt elmorzsolok pár könnycseppet!


[link]

2016. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok, de volt már barátnőm,és ránk is rossz szemmel néztek az emberek, de minket nem érdekelt. 22/l
2016. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Mert ostobák és az életük unalmas és boldogtalan.


Ha saját magukra fókuszálnának, akkor be kéne látniuk, hogy elbszottak. Így inkább a saját nyomorukat és frusztrációjukat másokon töltik ki. Mindig csak annak van baja a másikkal, aki magával nincs kiegyezve.


Én például egy boldog, elégedett ber vagyok. Nem gyűlölködöm, nem utálok senkit semmiért. Hát ennyi. Ne vedd fel.


Multkor nekünk is beszólt valami öreg fsz a boltban. Mert a barátnőm, hozzáért a hátamhoz, mikor forfultunk be egy sorba. Tök semleges gesztus volt, erre ez a polgár beugat. Aztán mondtam neki, hogy mivan??? Fáj, h te eze éve nem láttál pnát, nekünk meg egyszerre kettő is van?! :D

2016. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem érintkezünk nyilvánosan, de ha egyedül vagyok,pl.minkahelyen is összesúgnak a hátam mögött, célozgatnak, kétértelmű megjegyzéseket tesznek stb...De ezekkel nem kell foglalkozni. Az utcán , nyilvánosan csókolózni meg illetlensèg..Heteróktól is.

23/N

2016. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hidd el csak mondott nekem vmi kedveset én meg megcsókoltam. Csupán 10mp volt az egész
2016. júl. 16. 18:50
 7/27 A kérdező kommentje:
Am is otthon szoktunk csókolózni meg szexelni..
2016. júl. 16. 18:51
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak:

Jelen esetben a kettős mérce úgy értendő, ha egy hetero pár csinálja pl egy buszon utazó tömeg kellős közepén, úgy, hogy taperolás közben még engem is elkezdtek fogdosni, annyira egymásnak estek, hogy fel se tűnt nekik kit fogdosnak már... na és ezt rajtam kívül senki nem nézte rossz szemmel:D

Nekem nincs bajom senkivel, de akkor ha a heterok megtehetik ezt ilyen gátlástalanul, akkor már hadd ne kelljen halálfélelmemnek lenni, már ha csak szájra puszit is adok a barátnőmnek, mert ezt nem érzem túl korrektnek.

2016. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kivagyok tőle, mikor ülök a metrón, előttem meg egy párocska totál begerjedve nyalja-falja egymást. Ha rosszabb napomon ér az incidens, általában hangosan elböfögöm magam, attól általában észreveszik magukat. Amúgy tök mindegy, hogy heterók, melegek, leszbik, ez kettőjükre tartozik, nem rám, tessék otthon a négy fal között csinálni.
2016. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 zóna_pocok ***** válasza:
20%
Ehh, b*zikrol szolo kerdesre tenyleg nem szabad valaszolni, mert ha nem azt mondom, hogy ez a vilag legjobb dolga, akkor ugyis lepontoznak :DD Ennyi onkritikatok nincs, hogy belassatok, hogy nem termeszetes dolog? :D Amugy valaki cafolja mar meg, hogy miert nem igaz az amit irtam, tenyleg, annyira kivancsi lennek mar, hogy mi abban az ami nem igaz :D
2016. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!