Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Titeket is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Titeket is elitéltek már az emberek?

Figyelt kérdés
Tegnap az utcán csókolóztam a partneremmel. És ezt az emerek nem nézték jó szemmel. Mert nem szeretem a pasikat mért kell lenézni??

2016. júl. 16. 17:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
#12: A melegeknek szóló kérdésekre melegek válaszát szokták várni. Szóval tényleg jobb, ha nem válaszolsz rájuk.
2016. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy annyi mindenből kiindulhatok, ami nem természetes, de az még sincs annyira hangoztatva. Unalmas már. A természetben is előfordul ilyesmi, akkor mi a nem természetes? Mivel lehet azt megmagyarázni, hogy mi az? Én inkább úgy mondanám, hogy ez felel meg kevésbé a társadalmi elvárásoknak. Evvel az erővel védekezni sem természetes.. Ez kb. ugyanaz, mint mikor jönnek a bibliával, de ott is ezen kivűl csomó bűn van, amit kilehetne ugyanúgy emelni, mégis csak evvel dobálóznak..

Ettől függetlenül ez szerintem sem az utcára tartozik, de ez a hetero párokra is ugyanúgy vonatkozna... De szar, hogy még a barátnőm kezét se foghatom meg, vagy egy puszit sem adhatok, mert valakinek ez nem tetszik, max. ha leszarom más véleményét.

2016. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 zóna_pocok ***** válasza:
28%

13#

Aha, de nem azert pontoznak le, mert nem vagyok meleg, hanem mert nem nyalom a segguket :D Akkor az onerzetuk, hogy az hihetetlen, onkritika meg nulla.

2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Az belőled hiányzik, de durván utolsó.
2016. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

Jaj már előre látom, hogy leállni ezzel a zónázó rágcsálóval verbális öngyilkosmerénylet lesz, de nem bírom megállni.


Az a baj a válaszoddal, kedves rágcsáló barátom, hogy elfogult, igazságtalan, rosszindulatú es szűklátórörű. Ugyanis én azt gondolom, hogy a melegekbek is ugyanúgy joguk van kinyilvánítani a szeretetüket a partnerük iránt, mint a heteróknak. Ennyi a történet. Csak azért, mert vaalki a saját neméhez vonzódik, nem érdemli meg, hogy hátrányosan megkülönböztessék.


Ettől függetlenül, szerintem heteroknak sem kéne utcán csokolozni, de ez már egy másik kérdéskör.


Megpróbálok párhuzamot vonni, hogy megérts. Számodra ugye a homoszexualitás természetellenes és elítélendő. Rendben.

Tételezzük fel (csak feltételezés, nem gondolom így valójában!), hogy számomra meg a kövér emberek természetellenesek és elítélendőek (mer' mér nem fogy le ugye...)

Ezesetben ugye engem zavarna, hogy több helyet foglal pl a repülőn, beszólnék neki, hogy vegyen két jegyet..stb stb. Mikozben simán lehet, hogy egyszerűeb ilyen az alkata, vagy pajzsmirigyes vagy bármi baja lehet szerencsétlen embernek, és simán órákat nyomja a konditeremben, de ő egyszerűen ilyennek született.

Na ugyanez van a homoszexualitással is! Mi nem kértük, hogy a saját nemünkhöz vonzódjunk. Ez egyszerűen csak így van, a magadfajta jópógárok okoskodása nélkül is elég rögös ez az út, hidd el. szóval te olyasmi felett ítélkezel, amiről az adott ember nem tehet, és nem mellesleg az égvilágon senkinek nem árt vele.


Épp ma jutott eszembe, hogy nem is értem a magadfajta károgókat. Ha hetero lennék, pobtosan ugynaazokat a dolgokat csinálnám a hím párommal, pont ugyabolyan életstílusom lenne, pobt ugyanoda mennénk nyaralni stb. Akkor msot mért olyan egetrengető dolog, hogy egyforma a nemiszervünk? Komolyan mobdom..ez az egyetlen különbség és a magadfajta rágcsálók ezen feszülnek. Csak gratulálni tudok...

2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 zóna_pocok ***** válasza:
16%

Az a baj kedves alacsony szazalekos, hogy en azt mondtam, hogy nem termeszetes dolog, de elfogadom oket, es nem szolom le oket. Csak ha valakinek valami normaltol eltero szexualis "aberracioja" van, (mint pl nekem is, csak en nem mondom el senkinek, mert tudom, hogy nem normalis), akkor nem kellene mutogatni, ennyi. Innentol kezdve az egesz kioktato uzid szart sem er. Es ha ezt a dolgot, hogy ket azonos nemu egyed parzasa nem termeszetes dolog, nem birjatok felfogni, akkor veletek van baj. Akkor most mas meg mutogassa a kakiszexet, mert o sem tehet rola, hogy arra izgul fel? Na ne mar, pedig pont ugyanaz, egy normalisnak nem mondhato dolog.

Az a baj veletek, hogy le akarjatok nyomni az emberek torkan, hogy marpedig a melegseg az full rendben van es semmi termeszetellenes nincs benne.

En elfogadom magamon, hogy van valami beteges szexualis hajlamom, de attol meg tudom, hogy beteges, ennyi onkritikam van, es nem kurtolom vilagga. Kedvesem, attol mert valami neked tetszik, attol meg nem lesz normalis. De ti ezt ugysem ertitek meg soha.

Es ha igy folytatjatok, akkor ne is csodalkozzatok, ha leszolnak titeket az emberek, mikor meg a hetero nyali-falit sem turik utcan sokszor. Akkor meg mit akartok?

Onkritika ocsi, onkritika!

2016. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Mondtam én, hogy halra hányt borsó. :)


De semmi baj, belóled van szerencsére kevesebb, a világ sok országa már teljesen élhető, idő kérdése és ami kis pöcegödrünk is az lesz. És akkor majd ülhetsz csendben a szobádban és falatozhatod az imádott kakidat. :)

2016. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Óóó már kezdtem félni, hogy teljesen megbuggyan ez az ország, és már görbén se mer nézni a deviánsan viselkedőkre az utcán, de látva ezt a kérdést megnyugodtam: még mindig kinézik a leszbiket, biket, homikat. Mostmár mehetek nyugodtan aludni :D
2016. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Csak a te értelmi szinteden mozgók nézik ki őket. :) Azért ne aludj túl nyugodtan! ;)
2016. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha el is ítéltek, engem nem érdekel. :D Vagyok annyira önálló meg magabiztos, hogy ez nem foglalkoztat. 25 évesen van saját életem, amivel foglalkozok és megfogom a barátnőm kezét az utcán, meg is csókolom adott esetben és nem foglalkozom senkinek a véleményével. Nem csinálunk semmivel sem többet nyilvánosan, mint amit a normális heterók. Szájra puszi, kézfogás, ölelés, érintés, stb. Mivel ennyire öntudatos vagyok, még a kis közegben sem, ahonnan származom, nem mer senki se beszólni. A hátam mögött sem nagyon. Ehhez azért hozzá tartozik az is, hogy egy szerethető személyiség vagyok és kedvelnek az emberek. Más az, amikor egy közkedvelt személy vállalja, hogy meleg, meg más az, amikor olyan valaki, akit nem kedvel senki. Erre rátesz még az is, hogy ki sem nézné belőlem senki, ha nem mondanám, hogy leszbikus vagyok, annyira nőies a külsőm is, meg a belsőm is. Ápolt is vagyok, adok magamra, így nem egy igénytelen férfi utánzatot látnak. Nem akarok senkit sem megbántani, mindenki olyan, amilyen, engem nem zavar, de azokat a leszbikusokat nehezebben fogadják el, akik fiúsak és nem igazán foglalkoznak magukkal. Szerintem ezt az egész dolgot lehet méltóságteljesen is megélni meg vinni. :)
2016. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!