Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aggódom lány barátomért, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom lány barátomért, aki mélyponton volt lelkileg, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Tudnotok kell, hogy ugyan jelenleg barátnője van, de korábban egy férfi volt a párja. A fiúval való kapcsolata 2 évig tartott, nagyon szerették egymást, boldogok voltak, de sajnos a szerelme hirtelen elhunyt egy balesetben.


Sajnos, a lány barátomat nagyon megviselte a dolog, sokat sírt, depressziós volt. A gyász jeleként haját teljesen leborotválta (nagyon hosszú volt a haja, egészen a háta közepéig ért neki), a mai napig folyamatosan borotválja haját, nem engedi, hogy néhány centinél hosszabb legyen neki. Azt mondta, csak akkor fogja ismét megnöveszteni, ha teljes mértékben el tudta engedni a fiú emlékét.


A haláleset 1 éve történt, fél évig képtelen volt ismerkedni, majd úgy döntött, ismét keresi a szerelmet, de nem a férfi oldalon, hanem a lányok terén. (Korábban soha nem volt dolga lányokkal, még csók sem történt.) Most azonban, csakis a lányokat kergeti, illetve, már nem kergeti, hiszen kapcsolatban él. Nagyon szereti a barátnőjét, boldogok, jól megértik egymást. Nagyon jó dolog, hogy azt látom, végre kezdi megnöveszteni a haját. (Ez pedig szerintem annak a jele, hogy kezd túllépni a fiú elvesztésének fájdalmán)


Én teljes mértékben támogatom őt, gyakran mondom neki, teljesen rendben van, hogy most a lányokat szereti, hogy barátnője van jelenleg. Nagyon jó dolog, hogy a srácokkal ugyanúgy udvarias és kedves most is, annyi az egész mindössze, hogy most a lányokat kergeti.


Mit tegyek? Nyugodjak meg, hogy végre kezd ismét boldog lenni, vagy mondjam el neki, aggódtam érte?


2016. júl. 17. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha boldog és szerelmes, meg elkezdte növeszteni a haját akkor miért akarsz tenni bármit is ? Ezt akartad te is nem? Vagy akkor vàlaszd szét őket a lánnyal, borotváltasd le ujra a haját és máris tettél valamit...Ha boldog és elfelejtette a pasit akkor nem kell tenni semmit...Èn is heteróból lettem leszbikus és sokkal boldogabb vagyok, úgyhogy nincs ezzek baj.
2016. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne ártsd bele magad ijenekbe az ő sorsa nem a tied
2016. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha látod, hogy boldogok és rendben van a kapcsolat, a jelek szerint végre sikerül túltennie magát a baleseten és a srácon, akkor ne tegyél semmi különöset, azon kivűl, hogy továbbra is támogatod.
2016. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!