Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A lányos lányoknak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányos lányoknak milyen típusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 00:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Külsőre és belsőre. Minden érdekel :D.
2016. júl. 19. 00:41
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
a lanyos lanyok. csinosak sexysek mint en. nem kerek privit kosz!
2016. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem így mérjük, hogy a nőies nőknek mi jön be. Olyan, mintha konkrétan azt kérdeznéd, hogy a barna hajúak milyen ételeket szeretnek...


Sajnálom, nem provokatív a válasz, de annyira egyéni ez a dolog, hogy hülyeség kutatni rá a választ.

2016. júl. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

En azert valaszolnek ra ;) En nagyon noies no vagyok ,(vekony-sportos alkatu) masok szepnek is tartanak ,es szeretem a hozzam hasonlo noies,szep ,normal alkatu noket .


Ami miatt pedig tutira beleszeretek egy szep nobe : ha osszekot vele egy kozos hobbi ( kulonosen ,ha muveszlelek :) ) ,szellemi tarsam is (ha o is ertelmisegi ,vagy szeretne az lenni kesobb,az elony.Szeretem ,ha valaki ambiciozus tipus ;) ),tudok vele mindenrol beszelgetni (itt a komolyabb temakat is ertem) ,ertjuk egymas humorat ,tudunk egyutt nevetni :)) , es egyszeruen boldogga tesz ,mert van nekem ;) Legyen fontos szamara az egyutt toltott ,minosegi ido ,az erintes/szexualitas ( halveru lanyokkal/nokkel sajnos nem tudok mit kezdeni ... ) az sem zavar ,ha az agyban o a passzivabb fel akar lenni ,mert szeretek a szexben iranyito lenni. Illetve legyen fontos szamara az egeszseges taplalkozas es sport ,mert ezek nekem is fontosak. :) Emellett fontos szamomra a huseg es az oszinteseg . Ha van itt hasonlo ertekrendu ,legalabb 18 eves ,szingli ,noies,normal alkatu lany/no ,nyugodtan irhat ;)


(Ferfiak es parok ,kerem NE!)


28 /no /L


U.i lehetsz biszex no is ,de tudj elkepzelni parkapcsolatot novel is !

2016. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hulyeseg ez az altalanositas. Nem minden lányos lánynak jön be ugyanaz.


Nekem pl a picit diusabbak, de a tipikusan butchok pl nem. De ez csak én vagyok...


Belsőre pesig a nagyon lányosak. Ugyabia hiába vagyok én kulsore csajos, belsore nagyon fius vagyok, igy nyilvan a belsore lanyosakat kedvelem.

2016. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a végzet asszonya- típus! Pl.földig érő , semmit sem láttató csak sejtető fekete vagy vörös netán lila ruhs vörös rúzs, értitek ez a drámai, hideg, de szenvedélyes típus. Méltóságteljes, magabiztod soha nem közönséges és SOHA nem q..rvás. 30-as, 40-es legyen.

19/L nőies

2016. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. csak a fiúsak.

19/L

2016. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőies vagyok és szintén a lányos lányokat csípem,de csak bizonyos határon belül.a plázacirmosoktól kiráz a hideg. A fiús lányokkal csak haverkodni tudok,semmi több.28/N
2016. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nőiesebb leszbikus nőt még nem láttam eddig, de az ugyan ilyenek jönnek be, mint én. :) Hosszú haj, igéző tekintet, szép mosoly, szexi kisugárzás, sportos alkat, stílus, intelligens. És ne legyen prűd. ;) 25/N
2016. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kicsit fiúsabb lányok, nem arra gondolok hogy rövid haj meg ilyenek, hanem a kisugárzásra, ha meglátom, beszélek vele akkor az jusson az eszembe, fhú milyen menő/laza/erős személyiség. Olyan aki akárkinek beszol, ha úgy van. Külsőre igazából mindegy, a rockerek különösen tetszenek.

15/l

2016. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!