Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lányos/nőies ruhák lányokn...

Nem lányos/nőies ruhák lányoknak hol lehet többet találni?

Figyelt kérdés

A női részlegen a legtöbb póló, pulcsi virágos, szívecskés, világos színű, kövekkel díszített, stb.

Nem szeretem az ilyeneket. Sőt, elsősorban abszolút minta nélkülieket keresek.

Nem vagyok abszolút fiús, de a férfi részlegen sokkal jobb pólókat és pulcsikat szoktam látni. Normálisabb mintájuk, formájuk van, nincs hatalmas dekoltázsuk, nem félig átlátszó az anyag, stb.

A gond az, hogy női méretben nincsenek.


Nagy ritkán találok a női részen is olyat ami tetszik, de ritka. Ismertek olyan üzleteket, akár online is, ahol lehet jobban találni lányoknak/nőknek ruhákat, amik nem lányosak?

Lehetőleg olcsó vagy közép árkategóriájú legyen.

Előre is köszönöm.



2015. jún. 3. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kisfiúknak, fiatal fiúknak szánt ruhák között nézz szét.

Én szoktam venni S-es férfiruhát, például a Zarában.

2015. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
H&M, C&A basic részlegeken is vannak minta nélküliek, Bershkában is láttam már, Pull&Bear
2015. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá hogy a gyerek cuccoknál körülnézni, de azt gondoltam hogy az talán túl kicsi lenne. M-es méretet hordok nőiben (ingből inkább S-es). Bár lehet hogy valami tinédzsereknek szánt részlegen körülnézek.

Férfiből S-es, az nem tudom milyen lehet, én azon akadtam ki többek között, hogy egy darab vietnámi papucsot nem találtam a női részlegen (tesco) ami nem csicsás, a férfiaknál meg nagyon szuper papucsok voltak, de 41-43-nál kezdődtek a méretek, nekem meg 39-es lában van. Ruhákkal ugyanez szokott lenni a helyzet.



A H&M katasztrófa. Farmert néha nézek ott, meg igen, egy-két dolog van talán ritkán, de az többnyire nőies üzlet. Ráadásul az egyszerű felsők általában úgy néznek ki mintha a tehénről rángatták volna le.

C&A egyelőre azon kevesek egyike ahol nagy ritkán találok valamit.

Másik kettő azt hiszem drága nekem, de lehet hogy benézek ha olyan helyen járok.


Köszönöm a tippeket! Továbbiak is érdekelnek még.

2015. jún. 3. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:

nem én írtam a h&m basic-et, de én is onnan vásárolok. semmi gond nincs velük, nem nőiesek, nem olyanok, amit te írtál...

[link]

2015. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jah, most nézem ezt az online oldalát, ezeknek a holmiknak a nagy része nincs is a boltban. Legalábbis vidéken nincs egyikben sem.
2015. jún. 3. 20:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Basic részleg, turi (a ruhák többsége minta nélküli), bonprix.com-on vannak minta nélküli felsők, sportbolt, [link]
2015. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
minden h&m-ben van basic részleg
2015. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézz körül Kik-ben, ha van felétek, turkálókban, Terranova, Takko, H&M basic részlegén, Cosmos-ban és Invázióban is vannak egyszerűbbek. Ez a két utóbbi meg a turik még olcsók is.


Egyébként van varrógéped? Ha van, akkor olyat is tudsz csinálni (én is szoktam így csalni :P), hogy megveszed a neked tetsző férfipólót, kimosod, rajzolsz rá szabókrétával/szappandarabbal kétoldalra karcsúsító ívet, hogy lányosabb fazonja legyen, beszűkíted, a fölös anyagot levágod és levágsz egy kicsit az ujjából. Máris nőies fazonná lett varázsolva, mégis megmaradt a jó minta, nincs mély dekoltázsa és jó anyaga van.


Ja, nézelődhetsz még neten is: Vatera, Jófogás, Gardróbcsere

2015. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, meg a Lidl-ben is egész jó ruhák szoktak lenni.
2015. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémát. Ritkán vásárolok, de ajánlom a turkálókat, Hádát, sportüzleteket és a kisebb ruhaboltokat.
2015. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!