Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom, hogy nem szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szerelemből van velem, mégsem tudom elhagyni. Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

Az elejétől tudom, hogy a "barátnőm" , csak azért van velem, mert anyagi gondjai vannak, én pedig támogatom. Régóta ismerjük egymást, neki mindig csak férfiakkal volt dolga. A válása után a férje teljesen kisemmizte ( ügyvéd, sok befolyásoy ismerőse van) , a közös ház, közös autó, minden az övé maradt, a barátnőm alig kapott valamit. Egy kis, kétszobás albérletben tengődik , mióta elfogyott az a kevés pénz, amit a váláskor kapott, alig tud megélni a fizetésèből, mert nindent előről kellett kezdenie. Egyszer elmesélte hogy nem tudja kifizetni a számláit úgy, hogy az albérletre, ételre stb. is maradjon. Hátsó szándék nélkül felajánlottam, hogy kifizetem helyette. Ezután gyakran segítettem neki, ès lassan összejöttünk. Most már én állom a költsègei nagyrészèt. Nagyon jól megvagyunk, az én családom, barátaim előtt nyíltan mutatkozunk együtt. Èletem legjobb kapcsolata lenne ha nem nyomasztana a tudat, hogy csak a pénz miatt... Már sokszor szakítani akartam vele de nem megy. Pedig tudom, hogy lépnem kellene mert előbb-utóbb ő vet véget a kapcsolatunknak és minél több időt töltünk együtt annál jobban fog fájni, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Abban reménykedem hogy egyszer belém szeret :-( Végződhet jól egy ilyen helyzet?

Èn 32/N, Ő 34/N



2016. júl. 30. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnálatból nem tudod elengedni, ha mégis megtennéd utána ezen rágnád magad h vajon mivan vele, boldogul-e.. nehéz helyzet, beszélgess vele erről h mit érzel stb
2016. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nézd tőled nem vehet el semmit....

Ha szexeltek együtt mi bajod lehet? Tuti ő is lezbi vagy biszexuális... siman leélhetek egy életet együtt

2016. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak te képzeled be magadnak, hogy a pénzedért szeret?


Kicsit gondolkozz el ezen. TE ajánlottad fel a segítséged, és ő elfogadta, mert ahogy leírtad kilátástalan volt a helyzete.

Vagy ezt ő maga megmondta, hogy csak a pénzért van veled, és rendeződtek a dolgai fel is út le is út?

Vagy a ráköltött pénzt sajnálod? Jól gondold át ezt a helyzetet.

2016. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

biztos hogy csak a penz miatt van veled? ezt o mondta vagy csak te kepzeled bele?

szerintem beszelj vele errol, hogy mit erzel

nehogy az legyen, hogy esetleg ez a "penz miatt van csak velem" dolog esetleg csak a te fejedben letezik, dobod ot, kozben o meg szeret teged

a felreertesek kedveert szerintem beszelj vele :)

2016. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!