Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én nem ismerek egyetlen leszbikust sem?

Figyelt kérdés
...de mondhatnám hogy homoszexuálist sem....viszont itt rengetegen vannak...azt nem tudom hogy én élek külön világban vagy itt van egy csomó kamuember???

2016. aug. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem tudod róluk hogy azok. Nekem is furi mert még biszex ismerősöm sem nagyon van de talán csak én nem tudom. (: 21/Bi/L
2016. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne idegeskedj:/ én itt vagyok:D L
2016. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem ismerek a közvetlen környezetemben se bi, se homoszexuális embert. Én bi vagyok, de nem reklámozom a dolgot, szóval rólam se tudják. :)

19/L/Bi

2016. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy milyen társaságba,környezetbe kerülsz bele. Az én környezetemben pl sokan vannak,amit köszönhetek annak,hogy művész suliba jártam. :D Vagy annak,hogy a szüleimen kívül mindenki tudja szinte,hogy vonzódok a lányokhoz. :)

Amúgy itt sok kamu van igen,de a többség tényleg leszbikus, biszex vagy homoszexuális.

18/L

2016. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az egyetlen vagyok a környezetemben akit ismerek :D érted. Legalábbis személyesen nem ismerek másik lányt, egy fiú barátom meleg, ennyi. Járj nyitott szemmel, mert sosem tudhatod. A kinézetre nem kell adni, inkább a tulajdonságok árulkodóak.
2016. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az en kornyezetembe vannak bisex lanyok csak annyi a gond hogy a bartnoim csak az a baj hogy ha elkezdenek beszelgetni ugy jobban veluk akkor attol felek hogy a baratsagunk is oda lenne. Ugyhogy ha valaki ek van kedve ismerkedni beszelgetni lanyok nyugodtan irhatok ;)
2016. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs a környezetemben sok ilyen ember, így párt találnom is elég nehéz.

18/L/L

2016. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézünk szét eléggé de sokan titkolják pl én is.:D

Környezetemben nekem sincs sajnos senki aki lezbi, biszex lenne pedig jó lenne csak ugye ha ki nyilvánítod hogy meleg vagy (fiúknál) egyből leszoljak szerintem sokan inkább ezért nem mondják meg hogy ők 'mások'


17/L/L

2016. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!