Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan szexeljek egy lányal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek egy lányal? (én is lány vagyok) Mit hogy kell nyalni? Hogy ujjazak? Mit hova dugjak hogy szex legyen? Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat csinálj neki, amit magadnak is elképzelsz. Ha tapasztaltabb, engedd, hogy vezessen. Ha mind a ketten kezdők vagytok, játsszatok. És nézz meg pár leszbi filmet, hogy csinálják. :)
2016. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
jah én meg mindjárt kiírok egy olyan kérdést hogy "valaki baxszon már meg hogy kell? nem kamu"
2016. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinyalhatod őt

Nyalhatos és ujjazhatod egyszerre

Nyalhatod ás ujjazhatod a punciját, feneként egyszerre

Vibrátorral izgathatod

Dildóval izgathatod

Egyéb rezgő/forgó/szívó játékszerrel izgathatod


Az én barátnőm mindet imádja.

2016. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld neki azt és úgy amit te jónak gondolsz. Ha valami nem tetszik neki, vagy máshogy szereti mondani fogja. Ha nem akkor jó hülye de esetleg előre beszéljétek meg, ki mit, hogyan szeret, vagy legalább annyit, hogy közben bátran mondjátok a másiknak mit csináljon ha valami nem lenne OK. Nem ciki a másikat irányítani akár évek után sem, mert ahány ember annyiféleképpen élvezik a szexet, másrészt a pillanatnyi igények akár több év együttlét után is bármikor lehetnek eltérőek a megszokottól. Szóval bátran segítsétek egymást akár szóban is közben.
2016. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!