Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek a szerelem csak úgy magátòl "toppant" be az életükbe amikor nem is számítottatok rá?

Figyelt kérdés
Csak azèrt kèrdezem, mert bárhogy is igyekszem engem qrvàra elkerül :D

2016. aug. 18. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És az a normális, nem pedig az amikor valaki görcsösen keresi, akarja, erőlteti.
2016. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyetértek előzővel.
2016. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz ès èn is egyetèrtek, hogy nem kell görcsösen keresni! Nem is keresem, viszont ha összejövök egy lànnyal àltalàban csak szexet akar, mert mèg fiatal ès èlni szeretne...20L
2016. aug. 18. 16:45
 4/12 anonim ***** válasza:

kérdező ha szeretnél ismerkedni írj :)

21L

2016. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásból lett szerelem :)
2016. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem barátságból lett szerelem.
2016. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem a szerelmem kerül el....:D pont ezaz, hogy csak szex és nem mernek többet, nekem meg ez nem annyira játszik, de lehet, hogy csak a rossz embereket fogjuk ki folyamatosan:D

19/l

2016. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet...köszönöm a válaszokat :) mentek a zöld jelek :) :D
2016. aug. 19. 00:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, és qva sz#rul is vagyok miatta jelenleg, mert tudom, hogy nem kéne szeretnem de ez van nemigaz? :/

Érezni nem mindig olyan "hűdejó dolog"...

2016. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Évekig szenvedtem, mert ugyanez történt, szexet akart mindenki, de normális, teljes kapcsolatot nem. Aztán egy évvel ezelőtt itt megismertem egy lányt és mindent elsöprő szerelem lett belőle. :) Akkor fog jönni, mikor egyáltalán nem számítasz rá. :)
2016. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!