Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért hiszi sok lány azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok lány azt, hogy akik Fius lányok azok igénytelenek?

Figyelt kérdés

Folyton olyanokat írnak,hogy kövér tüsis hajú ,ronda igénytelen fiús lányokat lát.

Pedig nem így van ,lehet vannak ilyenek ,de pl én sem ebbe tartozom bele.


2016. aug. 22. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad magadnak:D Mert olyanokat látnak.

Persze biztos vannak, akik nem ilyenek :D

2016. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent lehet a fiús lány. :) Én pl butchnak pont azokat hívom, akiket te leírtál. Az igénytelen, nagydarab, lenyírt hajú nőket.

De tanusítom, hogy egy fiús lány is tud nagyon szexi lenni! (Főleg hogy én őket kedvelem) Bár néha mikor valaki fiús lányozik, én is ilyen OITNB-es, Boo kaliberű nőt képzelek el.

2016. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nekem is egyből ő ugrott be :D
2016. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok: Ha már OITNB-s hasonlat: Nem mindegy, hogy Boo vagy Ruby Rose. Pedig mindkettő fiús nőnek van titulálva. :D
2016. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Èn sem mondanám magam annak,de sok embernek a fiús kategória itt ki is merül..az ilyen emberekbe:'D

Ha valaki igènytelen igènytelen..teljesen mindegy,hogy fiús-e vagy sem:')

Ezek a beszűkült csőlátások,komolyan mondom..:dd

Ráadásul a rondaság,egyenlő ezzel? o. o èn ezt nem vágom,hogy függ össze.~

Vagy konkrètan messziről is ápolatlannak tűnnek? Úgy megèrtem.. netán esetleg pár mèteres körzetbe ment az illetőnek ès bűzölgött?:DDDD xdd

na mindegy,ezeken jót mosolygok:D

23/ll

2016. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a butchnak nem ez a megfelelője amit leirtam,benne van de butchok maguk a fiús lányok összesége ,csak azok is el vannak osztva kategóriákra.
2016. aug. 22. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok tűnnek ki, pl.én sem tartozom aabba a kategóriába, hosszu hajam van es eleg vekony,..csak altalaban az ilyen lanyokat eszre sem veszik mert h biztos hetero,:D19/l
2016. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vagyok, mint a kettes. :D Alapjáraton a nőies nőkre bukom, de vannak olyan fiús lányok, akik nagyon izgatóak. Nem tudom megmagyarázni miért. Ruby Rosé típusok. Szerintem rájuk mindenki izgul. :D
2016. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartom őket igénytelennek.

De mindenkinem más a véleménye

2016. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Ruby Rose szerintem inkább andro vagy queer mintsem butch...

És röhej, hogy mindig mindenki vele pedálozik komolyan... neki gyönyörűszép arca van, kevés az ilyen szép női arc, ehhez nem lehet olyan könnyen felérni.

Egyébként nekem is butchról tipikusan OITNB-ből Boo típusú nő ugrik be. Nem is szeretem magam annak mondani de szerencsére környezetemben is aki kicsit tisztában van a dolgokkal inkább levágja, hogy queer vagy andro jobban illik rám (és annyira nem csinálhatom rosszul meleg fiúknak is tetszettem már... hetero fiúknak meg lányoknak is... mondjuk leszbikusoknak sokszor túlságosan fiús vagyok :'D) Bár még sok ruhát be kell szereznem, hogy igazán stílusos legyek. :D De szépen lassan haladok vele.

Amúgy butchnak szerintem alig van nőies ruhája vagy egyáltalán nincs is és ugyanez vonatkozik a hajra is... női frizurával szerintem valaki nem is lehet butch meg például sminkel is Ruby Rose, egy igazi butch meg szerintem nem igazán...

De szóval a butch még így sem jelent elhízott fiús öltözetű kinézetű nőket. Igazából az elhízottság meg igénytelenség ami egyáltalán nincs összefüggésben vele és meg kéne tanulnunk elvonatkoztatni ettől. :)

2016. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!