Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti hol szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hol szoktatok ismerkedni? 20/L én eléggé nehezen találok párt magamhoz akár egy éjszakás kalandra is

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Szia. :3 Írhatnál, én is partnert keresek magamnak.

25N

2016. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Itt:)

ha van kedved írj :) 21 L

2016. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod melyik városban laksz úgy könnyebb választ adni (hát ha van valaki aki szintén odavalósi).

Melegbarát szórakozóhelyen -egy éjszakást nem nehéz találni.

Munkahelyen (nem a legjobb hely, de ha van aki iránt érdeklődsz összebarátkozhatsz vele -így azt is megtudhatod milyen orientációjú)

Suliban (talán itt a legjobb, sok ember - egyetemi bulik, szakon belül több felső-alsó évessel ismerkedhetsz általuk találhatsz olyat aki szintén a lányokat szereti.

Én pl. megkérdeztem a senorom anno, hogy ismer-e hasonló beállítottságúakat mint én (kettőt ismert akik nyíltan együtt voltak szóval nem jutottam túl sokra xd)

Viszont én találkoztam nem egy leszbikus lánnyal már az első évem kezdeténél szóval a suli az egyik legszéleskörűbb hely).

Buliban > ez kicsit olyan snasszos. Nem túl egyszerű olyat kifogni aki pl szemezik veled.

Ismerős által > hátha barát ismer leszbikus lányokat.

2016. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Szia itt :D ha akarsz irhatsz ,akár egy éjszakára is :D
2016. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is írhattok 1 menetre is:D


17/L

2016. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt is, elég változó ez csak úgy jön:D Én nem szoktam itt nagyon ismerkedni, de ha van kedved írj :D 19/l
2016. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak meleg szórakozóhelyek bár èn azokèrt nem vagyok oda, inkább rendes bulikban ahol elvegyülhetsz ès mellesleg a váratlan találkozások a legizgisebbek:$

Èn szívesen beszèlgetek itt is nyugodtan

írjon az aki szeretne:)

18/L Budapest

2016. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is, egy éjszakára is akár. :)

19/l/bi

2016. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Wolfness válasza:
Írhattok nekem is :) 19/L (Budapest)
2016. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
valaki nekem is írhat ^^ 21/L
2016. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!