Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két férjezett nő titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férjezett nő titkos leszbikus kapcsolata - mit szólnátok férjként, ha megtudnátok?

Figyelt kérdés
Nem azt a viccesnek gondolt választ várnám, hogy a "férj örülne, csak vegyék be harmadiknak." Hanem komolyan. Ha ti lennétek valamelyik férj, és megtudnátok, hogy a feleségeteknek évek óta van egy szeretője - de az is egy férjezett nő, akivel rendszeresen összejön, a kapcsolatuk kifejezetten a szexet jelenti - hogy éreznétek magatokat, mit szólnátok hozzá?

2016. aug. 31. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt őszinte és ennyi. Nem érdekel kivel, mikor hogyan és mit csinál, addig a pontig, amíg nem csap be és nem hazudik. Nálunk így működik, ezért mindig tudok róla, ha van mellettem barátnője is (ha nem is ismerem).
2016. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
adnék neki puszit dicséretként h önállóan tud dönteni az életéről és h bizik bennem annyira h elmondja
2016. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Carragher_x ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt, mintha az derülne ki, hogy egy másik férfival csal meg.
2016. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem mondanék neki.

Lapát ennyi.

Ha a házasság előtt nem élte ki magát akkor minek hagyta hogy elvegyék, ha meg szerető kell neki akkor csináljon amit akar egyedül.

Ki kell vágni az ilyet.

2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is biszex, de ha nem mondaná el az megcsalás.
2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Én is biszex nő vagyok. Már jó néhány éve együtt voltunk a férjemmel, már házasok voltunk, amikor elmondtam ezt neki. A házasságunk alatt addig nem volt más nővel dolgom, de amikor elmondtam neki, hogy mi a helyzet, akkor nagyon felélénkítette a fantáziáját és őszintén, nagyon beindult tőle és amikor volt egy arra alkalmas személy, akivel együtt lehettem, még ő beszélt rá. Azt mondta, őt ez egyáltalán nem zavarja. Ha pasival lennék, akkor az természetesen igen, akkor lapát, de ha nővel, az nem.

Viszont mint mondtam, előbb tudta meg, hogy mi a helyzet a szexuális beállítottságommal, aztán történt bármi is. Talán így azért kicsit más.

2016. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Világgá zavarnám az asszonypajtást. Bújjon össze a kis barátnőjével, persze nem vinne semmit. Ugyanis ez éppen olyan megcsalás, mintha a postással hemperegne.
2016. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdés, hogy hogyan tudnám meg. A legideálisabb az lenne, ha már a kapcsolat előtt beszélne a nők iránti vonzalmáról, és megegyeznénk abban, hogy kipróbálja nővel is a szexet.

De nehéz erről írni, addig amíg nem éli át az ember. Lehet, hogy most azt mondom, hogy nem zavarna, aztán a valóságban meg mégis.

2016. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem akadnék ki, nálunk azonos neművel nem megcsalás (én nem vonzódom a férfiakhoz, szóval részemről ez a része mindegy), de pont emiatt valószínűleg elmondaná és mivel hármasoztunk is már, nyilván inkább azt helyezném előtérbe, de az sem zavarna ha néha egy másik nővel lenne. Azt amit egy nő, azt nem tudom megadni neki. :)
2016. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Én márpedig pont azt mondanám, hogy vegyenek be harmadiknak.
2016. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!