Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan ismerkedős oldal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerkedős oldal, ahova nem kell regisztrálni?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek,ami leszbikusoknak van,ismerkedni,beszelgetni,de nem kell regisztrálni.

Létezik ilyen?


2016. szept. 2. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Anotalk.hu

Én láttam ott leszbi lányokat, nem is keveset.

2016. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anotalkal vigyázni kell ,akárki akármit mondhat,persze ez az összes tarskeresőre igaz.Engem személy szerint egy picit nyugtat az ,hogy regisztrálni kell mert ha továbbiakban is beszélni akarok vele ,tudom hogy ott van.
2016. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anotalk azért átverős dolog...

Én csajokkal próbálok férfiként ismerkedni (mert férfi vagyok), de a csajok többsége általában egy kis b/zi, és kiadja magát nőnek.

2016. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos ezt tapasztalatam en is,ezert nem nagyon jott be az Anotalk.

Meg mindenki osszekamuzik mindent,nem lehet elhinni semmit

2016. szept. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!