Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sokszor van szó itt "nőies"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor van szó itt "nőies" és "nem nőies, fiús" leszbikus lányokról, ti ezeket hogy definiáljátok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én pl. "alkatilag" szerintem viszonylag csajos vagyok, de a személyiségem talán "erősebb" annál, mint amit "lányosnak" szokás mondani, így pl. magamról sem tudom, hogy inkább minek számítok.

Ti mit értetek ezalatt?



2016. szept. 6. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem van 1-2 leszbi ismerősöm és mindegyikről elmondom, hogy nagyobbak nálam, nincs igazán nőies alkatuk és elég maszkulinok. Bár van csaj aki egész szépike (így pasi szemmel), de fiúsan öltözik, mint egy gördeszkás suhanc (plusz kopasz fej, vagy nagy raszta, belegondolva elég sok leszbikus ismerősöm van)

Törékeny, Barbie baba leszbikust még nem igazán láttam.

2016. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főleg a kinézet számít, a viselkedés kevésbé
2016. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem rengeteg bisex és leszbikus barátnőim vannak. Van nőiesek, és vannak tomboy-ok (akik fiúsan néznek ki) van pár amelyik nem olyan sovány. Én is bisex vagyok, nem sovány alkat vagyok. A hajam sincs borotválva, csak kicsit fiúsabban öltözök
2016. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ertem a kérdező dilemmáját.Itt szerintem általában a külso jegyek dominálnak hogy ki fiús és ki nőies,az alapján szokták írni .
2016. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En srm oltozok barbie babasan :D viszont ha kerdezik inkabb noiesnek vallom nagam. Vlis minden ruham noi, ha lazabb fajta is :) talan Shannon Beveridgehez kozeli, aki a szememben igenis szep, noies no. :D

18L

2016. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a meghatározása: Olyan nő, aki nem akar a férfiakra hasonlítani.
2016. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nőies vagyok és nálam nem csak a külső az, ami ezt meghatározza. Nekem szükségem van arra, hogy a partnerem ízig-vérig nő legyen. Jómagam domináns vagyok és racionálisan gondolkodom mindig, ami a nőkre nem jellemző, de egyébként ugyanolyan hülyeségeim is vannak, mint az átlag nőknek. :D Hosszú, barna hajam van, sokat hordok magassarkút, ruhát, szexi fehérneműt, egyszerűen szeretem a nőiességet. Régen tomboynak kategorizáltak, mert rövid hajam volt, de akkor sem voltam kifejezetten fiús. Nekem minden olyan lány, akinek csak egy kis férfiasság is van a megjelenésében, viselkedésében, fiús. Ezért is volt nehéz párt találni, mert kevesen vagyunk ennyire nőiesek.
2016. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!