Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A híresebb leszbikusok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híresebb leszbikusok miért választanak maguknál jóval öregebb és rusnyább párt? Ez amúgy mennyire jellemző a homoszexuális lányoknál?

Figyelt kérdés

Kicsit talán felszínes kérdés, de mégis adott. De anno már a jó öreg House dokitól megtanultam, hogy " A hetes a hetessel, a kilences a kilencessel jön össze..." Ez a sztárvilágban is megfigyelhető, kivéve a leszbikusoknál.

Kristen Stewart mostani barátnője 15 évvel idősebb, és bár a szépség szubjektív, mégis nyugodtan kijelenthetjük, hogy egy ronda nő.

Ellen Page-nél is hasonló a helyzet, az ő párja is jóval öregebb, és bár nem különösebben csúnya, a csodálatosan szép Ellen-től messze elmarad.


Miért van ez? Az gondolná az ember, hogy a leszbikusok a szép női testre gerjednek...



2016. szept. 13. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez inkább a mostani generációra jellemző főleg. Bár... A meleg fiú ismerőseim (legalább is a tinik) a 20-40 év közötti pasikra gerjednek, velük járnak. Úgy 10 meleg srác ismerősömből 8.

Lányoknál itt sokat olvastam, hogy így meg úgy szeretik az idősebbeket, de az ismerettségi körömben senki nincs jelenleg, aki ennyire durván.

Aztán a heteroknál... Ott is elég sok kislányt látunk, akiknek 30-as pasikkal jönnek össze.


Például én sem nagyon vonzódom az idősebbekhez. Olyan 17-19 körül. De persze a szerelem vak.


16/L/L

2016. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Éd az meg sem fordult a kis fejecskédben,hogy aki idősebb nem feltétlenül csúnya? Az én barátnőm is idősebb nálam 10 évvel és sokkal-sokkal szebb nálam. És milyen jogon rondázol te le mást?Te talán szebb vagy? És nem te fogod megmondani hogy ki kivel járjon.
2016. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Keressetek rájuk! Kristen párja nem azért ronda, mert jóval öregebb, hanem mert amúgy is ronda. Kábé olyanok együtt, mintha Penny az Agymenőkből Amyvel járna.


[link]


Ennyi erővel egy bénább pasival is járhatna, az legalább meg tudná farkalni, és nem kellene a kis ujjacskákkal szenvednie.


#2


Úgy érzem az elevenedre tapintottam. Vagy csak nem tudsz szöveget értelmezni?

2016. szept. 13. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez azért lehet, mert leszbikus nőből a felhozatal eleve nagyon gyenge. Nem elég, hogy kevés leszbikus nő van, de azok kb. 80%-a nagyon csúnya, kb 15% ,aki átlagos, és 5% ,aki szép nő. És mivel ilyen rosszak az arányok, így gyakran előfordul hogy egy szép leszbikus nőnek csúnyácska barátnője van.(bár valószínűleg, ő nem látja csúnyának, szerelmes belé.)

Én is küzdök ilyen problémával, mert én nőies, csinos nőként, (ráadásul diplomás is vagyok,jogász) hozzám hasonló kaliberű nőt keresek, de olyat a leszbikusok közt nehéz találni. Bár szerencsére nem lehetetlen :)

2016. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert az embert látják, nem a testet. attól hogy valaki híres, még nem kell felszínes libának lennie. Talán nem elég nekik egy csinos pofika, többet akarnak...
2016. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Én értelek kérdező. Az utolsó előtti szerintem jól megfogalmazta. Nekem is hasonló problémáim vannak, kifejezetten szép nő vagyok és itt Magyaroszágon ez nagyon ritka. Sokkal több a szép leszbikus külföldön. Én egyszerűen nem tudok vonzódni a rossz külsejű nőkhöz, hiába van rendben a belseje. Amúgy nekem pl. Ellen Page sem jön be. :D Nagyon válogatós vagyok. Viszont a szexi milfek után bizony megfordulok, néha még az 50 körüliek is nagyon jól néznek ki. De mindez persze külföldön. :/
2016. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Ellen Page nekem sem jon be, pacsi. Nem is ertem azokat akiknek o tetszik, de persze izlesek es...

Biztos tobb szep, noies leszbikus van itt is mint gondolnank. :) Az, hogy kulfoldon tobbnek latszik szerintem azert lehet, mert ott elfogadobbak az emberek igy tobben is valaljak magukat. Magyarorszagon a noies leszbikusoknak nem nehez "rejtozkodni".

2016. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Honnan veszed, hogy Alicia Cargile 15 évvel idősebb? 29 éves.

Egyébként iszonyú primitív a gondolkodásod :(

2016. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Ellen DeGeneresnek jóval fiatalabb és szebb barátnője van.
2016. szept. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sarah Paulsonról meg Holland Taylor-ról nem hallottál? Imádom őket. Na, kb én is 20-30 évvel idősebb nőket nézek meg jobban az utcán.


Szerintem nem a külsőre kell menni elsősorban, és nem azért mert híres ember. Bármilyen pároknál előfordulhat, hogy az egyik kifejezetten csúnya a másik topmodell. Beleszeretett, kész, puff. Ennyi. Valakit akar, aki nem azért van vele, hogy elmondhassa a párja mekkora híresség, hanem mert szeretik egymást. Ez az én szerény véleményem. :) 16/l

Amúgy 1001 ilyen sztárpárt találsz, ha keresel.

2016. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!