Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekkel a jellemzőkkel minimál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a jellemzőkkel minimálisak az esélyeim párt találni?

Figyelt kérdés

27f

Nem dohányzom. Alkalmanként módjával fogyasztok csak alkoholt. Nem járok fesztiválokra. Nem járok hangos szórakozó helyekre(nem is szeretek). Nincs jó egzisztenciám. Nem szeretem a felszínességet.(Kerülöm az ilyen embereket.)



2013. nov. 22. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó unalmas egy ember lehetsz. Inkább a jó tulajdonságokat kéne felsorolni.


25F

2013. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minimálisak, csak kisebbek.
2013. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbek, de szerintem könnyebb lesz majd jó párt találnod.
2013. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló tulajdonságaim vannak, és még sosem találtam párt. Én is 27 vagyok.
2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, ezek után úgysem olyan párra vágysz, aki hangos szórakozóhelyeken ivással, cigizéssel ereszti ki a gőzt. Akkor mi a gond? Mellesleg az ismerőseim közt egyetlen embert nem ismerek, akik szórakozóhelyen ismerték volna meg a párjukat. Lehet ismerkedni ezer más helyen.
2013. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ilyen vagyok, annyi külömbséggel, hogy lány, és én sem találok párt.
2013. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
hàt persze :D itt mindenki tokèletes ès ezen a csùnya rossz gonosz felszìnes vilàgon mindenki sggfej, ezèrt nem talàltok pàrt! igazàn lesz0phatod magad tasò!
2013. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Akkor nincs kedved ismerkedni? :)
2013. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Degerenált gyűjtők helye :D Piiiiiiintek ván gáciiiiiiiiii! Tessék menni csavarogni én mindjárt megyek kefélni! :P 25F
2013. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!