Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti elmennétek a mai Ösztrosokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a mai Ösztrosokk-bulira a helyemben?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy már régóta el szeretnék menni egy meleg buliba, de az egyetlen ismerősöm, akinek fel merem hozni ezt a témát, egy meleg fiú, akit ide nem engednek be, szóval valószínűleg egyedül fogok menni.

Olvasgattam róla, itt is, és mindenki azt mondta, hogy főleg fúsabb lányok vannak, utcai ruhában (farmer-póló), én viszont abszolút nőies vagyok, hosszú hajam van, sminkelek, és hétköznap is szoknyát szoktam hordani.

Nem fognak kinézni maguk közül? Ill. szerintetek fogok találni egy társaságot, vagy valakiket, akikkel el lehet táncolni, iszogatni, és nem magányosan fogok ücsörögni a sarokban?

21/L


2016. szept. 17. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyedül nem mennék de a te döntésed
2016. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan ebbe a buliba nem mennél egyedül, vagy semmilyenbe se? Mert "sima" szórakozóhelyekre, bulikba elmegyek egyedül bármikor :)
2016. szept. 17. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Helyedbe nem mennék ! Az ilyen bulikba terjed a drog/betegségek és egyéb "jó dolgok" . De te döntesz ! :) Amennyiben hasznosnak találtad a válaszomat kérlek jelezd egy zöld pacsival ! :)
2016. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Na akkor kezdjük ott hogy máshol is terjed minden dog és hasonló.

Jartam már ott tényleg inkább a fiusabb lányok helye ,nem feltétlen utcai ruhában van aki jól ki öltözik. Nyugi nem néznek ki ,elmehetsz egyedül ismerkedj :) am a meleg fiú barátod is viheted ,csak neki előtte fel kell iratkozni ,ne kérdezd hol azt nem tudom ,de ha buli előtt feliratkozik beengedik.

2016. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem elég nagy csalódást okozott.

Tele volt fiúnak öltözött lányokkal és hát hogy is mondjam, nagy részük igencsak slampos, duci, fura kinézetű volt.

Az egyik legrosszabb buli, amin valaha részt vettem.

2016. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
jut eszembe, mielőtt lefiúzna valaki, 26 éves nőként írtam.
2016. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hali! Na,elmentél végül egyedül ebbe a buliba?

Ha legközelebb is mennél,és benne vagy,mehetnénk együtt is. 22LL

2016. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) én is csatlakoznék az utolsohoz, sajnos ilyen buliba nincs kivel járnom, igy én is keresnék egy bandát :D régen volt akivel eljártam, de ök nem igazán voltak melegek, mostmár inkább kihagynák. Egyedülnis voltam már, ugy nem az igazi. De amugy nem parább mint egy normális buli, szerintem. Nem feltétlen nyomulosak, ha igen, nem jobban, mint a férfiak. Egyszer elmentem szoknyába, azt hitték full hetero vagyok xd
2016. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8# Akkor már mehetünk akár hárman is😊

7# volnék

2016. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jólvan :D .. a kövi úgyis halloween buli, ki nem lehet hagyni :D
2016. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!