Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ösztrosokk buli? Vélemények,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ösztrosokk buli? Vélemények, észrevételek, pozitív-negatív visszajelzéseket várok.

Figyelt kérdés
Milyen hangulatban szokott telni? Beülős és iszogatós vagy inkább táncikàlós party? Érdemes elmenni akár ismerkedni, barátkozni?Van olyan aki ott kötött barátsàgot/szerelmét megismerte? Milyen arànyban vannak szinglik/pàrok? Fiús illetve csajos lányok? Normális társasàgok járnak oda, vagy netán kinéznek ha nem ismernek? Véleményeket, tapasztalatokat várok, minél többet..

2015. aug. 25. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sok ott a suttyó egyén, többnyire 15 éves emos kisfiúnak kinéző nagyszájú lány. De én már kötöttem ott barátságot több emberrel is, úgyhogy vannak rendes lányok is. Jó nő sajnos kevés és általában foglaltak:(

Egyáltalán nem néznek ki, ha nem ismersz senkit, biztos találsz társaságot akikhez csapódni tudsz.


Gyere a szeptemberire, én ott leszek:D

2015. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 marikanéni ***** válasza:
100%

Szia!

Tenni kell vele egy próbát, másképp nem fog kiderülni számodra, hogy bejön-e ez a fajta buli. Annyit tudok saját tapasztalatból írni, hogy inkább a táncolós fajta, persze ez megint vérmérséklet függő, én szívesebben iszogatok a barátokkal nyugiban. Sztem barátkozni, haverokat szerezni könnyen lehet, a párkeresés téma mint tudjuk, ennél húzósabb kérdés. Nekem a "szórakozóhelyről komoly kapcsolatot" dolog sosem jött még össze.

Abból a szempontból felüdülés egy full leszbi party, hogy megjátszás nélkül lehetsz, aki vagy, és nem kell tartani a pasik állandó nyaggatásától sem. Nyilván jóval nagyobb eséllyel akadsz bele neked tetsző leszbi csajba itt, mint egy hetero rendezvényen.

A fiús/lányos kérdéshez: Alapvetően a vagányabb fiús csajok vannak többségben, de láttam én leszbi partyn már olyan csajt, aki kimondottan nőies volt, szóval ez nem egyszerű kérdés.Magamat sem tartom fiúsnak, szóval azt mondom, ha inkább nőies csajra vágysz, akkor is van remény.

Kinézni meg nem fognak, nem kell ettől tartani. Egy-két barátnőmmel szoktunk lemenni, mondjuk ma már csak ritkán van rá időm sajna, de soha semmilyen atrocitás nem ért. Én minden bizonytalan leszbikus nőnek azt tanácsolom, próbálja ki, aztán meglátja. Nagyot csalódni nem fogtok, nagyjából úgy zajlik minden, mint hetero partykon, csak itt nincsenek pasik... :) :D

2015. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez elég pozitívan hangzik ^_^ úgyhogy örülök :) Eddig úgy néz ki,hogy megyünk szeptemberben, azért is voltam kíváncsi,hogy mire szàmìthatok kb :))
2015. aug. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!