Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta kapcsolatot most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta kapcsolatot most nem akar. Azóta eltelt egy kis idő, hogy derítsem ki, hogy most hogy viszonyul a dologhoz?

Figyelt kérdés

4hónapja mondta, hogy neki most jó egyedul nem kell kapcsolat (fél éve szakitott a palijával) kicsit vitáztunk is mert néha azért tett félreérthető dolgokat. Azóta eltelt 4hónap ujra beszélgetünk néha, csak nemtudom, hogy keéne megközleitenem a dolgot. Mert nagyon tetszik és amikor együtt voltunk nem hiszem el hogy csak azért jött ki hogy csak barátok legyunk ..mert ő ezt mondta.

Légyszi irjatok pár vééleményt!

Köszönöm szépen!



2014. dec. 30. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig hidd csak el, nem kell hozzá sok ész!
2014. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetbe, kísértetiesen hasonló volt a szitu, sajnos... ha értelmesen végiggondolod napnál világosabb! van egy csaj aki szétment a pasijával, nem kellesz neki, de jól esik neki a törődés! mai tapasztaltabb fejjel én messziről kerülöm az ilyen szituációkat, tanácsolom neked is! ezt a csajt le kell írni!
2014. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem a te válaszod volt a legjobb! Ebbe valahogy belegondoltam és sajnos lehet, hogy így igaz ..amit a kapcsolata utánrol irtál :(

köszööm szépen

2014. dec. 30. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
legalább a pasi dobta ki? mert a legjobb! akkor még siránkozik a pasi után (ugyan nem mondja ki, de ha nem vagy hülye mint régen én akkor nem nehéz kisakkozni), de azért kihasználja a balekot aki kedves vele, persze ha van olyan hülye aki hagyja. ha távolodsz tőle és nem talál valami másik marhát aki pátyolgatja akkor még finoman próbálkozni is fog, hogy visszaálljon az a rend, hogy nyaljál neki, de több akkor sem lesz! ha bejönnél neki mint férfi akkor pár hét után pörgött volna a fa*rkadon, így viszont csak lelki szemetes vagy, egy hiánypótló amit addig fog használni amíg neki jól esik. a nem, az NEM! ennek a csajnak tutira nem kellesz csak szórakozik veled mert madár vagy!
2014. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy nő nem akar kapcsolatot. Ha elég jóképű pasi próbálkozik nála, akár egy 10 éves kapcsolat után, a szakítás napján is összejön vele. Ez a duma azt jelenti, hogy csúnyának tart, ezért soha a büdös életben nem fog összejönni veled.
2014. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vana zért, amikor ilyen esetben összejön egy lazább kapcsolat a csajjal, de az nem igazi kapcsolat lesz. Az a durva, hogy vannak olyan csajok, akik évekig epekednek a pasi után, aki dobta őket, belekezdenek egy másik kapcsolatba, ott megy az imádlak, szeretlek stb...aztán megunnak és ok nélkül dobnak. Szóval, ha össze is jönne veled, nem sok jóra számíthatnál...
2014. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez csak azért roha*t vicces mert amugy nagyon nem fullos....tehát nem is olyan h megfordulnak utána meg minden. Ezért furcsálltam ... és most nem nagyozni de nekem azért nknél sikerem volt eddig
2014. dec. 30. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy, hogy mennyire jó csaj, az észjárásuk egyforma! tipikus esete az érzelmi kihasználásnak! hagyja, hogy a hülye fusson utána, mert jólesik neki, hogy valakinek fontos. de hidd el ha holnap találna egy olyan pasit aki bejön neki akkor egyből leírna veszteségnek!
2014. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jo akkor megszünetek vele mindennemu kommunikaciot törlöm az univerzumbolxxd
2014. dec. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!