Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm megcsalta a párja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalta a párja, bánatában leborotválta a fenék alá érő haját, illetve minden egyes nap nagyon sokat maszturbál, aggódom érte, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Sajnos az történt, hogy a barátnőm (aki 25 éves) megcsalta a párja. Ez nagyon fájdalmas volt neki, mert a 6 év alatt év alatt, bizony nem ilyennek ismerte meg a szerelmét. Darabokra tört a szíve, szakított a párjával, s a mai napig nagyon bánatos a dolog miatt. Bánatában, fenék alá érő haját teljesen leborotválta, s minden héten vágja vissza folyamatosan, maximum olyan 4 centire engedi megnőni, utána azonnal vágja vissza.


Másik fontos dolog, hogy amióta a párja megcsalta és szakítottak, minden nap maszturbál igen sokat. Ez gyakorlatilag életének egy nagyon fontos része lett, állandóan maszturbál este, olyan 4-5 alkalommal. Tudnotok kell, hogy (lévén, nagyon jó barátnők vagyunk) minden hónapban van 3 olyan nap, amit közösen töltünk. Ilyenkor sokat sétálunk, beszélgetünk, vásárlunk közösen, vagy esetleg megnézünk egy filmet. Este pedig, mindig nála szoktam aludni ilyen esetben. Mint mondtam, igen sokat maszturbál, ezt értsétek úgy, hogy amikor ott vagyok nála este ilyen alkalmak során, akkor is maszturbál.


Kezdetben nagyon meglepetett a dolog és eléggé sokkoló is volt, hogy maszturbál a jelenlétemben, de most már teljesen megszoktam. Este, amikor ott vagyok nála, nagyon sokáig vagy teljesen meztelen, vagy csak pólót visel, sokat beszélgetünk, a szobájában vagyunk, amikor pedig úgy érzi, jólesne neki a dolog, lefekszik az ágyára és maszturbál. Sokszor megesik, hogy beszélgetünk, miközben ő ténykedik. Tény, hogy nem szégyenlős és én is egészen megszoktam már a dolgot.


Csak a szakítás óta viselkedik így, mert alapból én 2 éve annak, hogy minden hónapban nála alszom olyan 3 alkalmat, akkor mindig föl volt öltözve rendezen és sohasem maszturbált a jelenlétemben. Abban reménykedek, hamarosan képes lesz ismét a szerelemre és hogy találni fog egy kedves lányt.


Van okom aggódni érte? Azért eléggé sokkoló volt nekem, amikor hirtelen leborotválta a fenék alá érő haját, vagy amikor először maszturbált a jelenlétemben. Már sokkal jobban van egyébként, bár igaz, a haját folyamatosan borotvállja vissza és nagyon sokat maszturbál továbbra is.


2016. szept. 20. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Beteg piccs! Mégis mit várt attól a divatkapcsolattól! Egyszer talán meggyógyul az agya.
2016. szept. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

"Barátnőm megcsalta a párja"


Tessék? Tegyétek már ki azt a rohadt tárgyragot.

2016. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben vagyok. 16-tol 22 eves koromig volt egy parom aki megcsalt. De... en nem vagattam le a szep hosszu hajamat se mert valaki gyoker modon viselkedett velem, mert szeretem a hosszu hajam. En emelt fovel siras nelkul dolgoztam fel... mar amennyire az ilyet lehet, ugyanis MINDIG lesznek hegek egy ilyen seb utan... azok nem fognak elmulni. :)

A baratnodnek szakemberre van szuksege. Kurv.ra nem normalis dolog igy viselkedni egy szakitas utan sem... de ha ezt felhozod neki akkor valoszinuleg kiakad, hogy orultnek nezed... mikor pedig most jelenleg az.

2016. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

10:58


Tudom, hogy nem normális, amiket csinál, éppen ezért írtam le nektek, mi a helyzet vele. Már nagyon sokszor kértem őt, hogy menjen el egy jó pszichológushoz, de nem tette meg. Pedig az érdekében szóltam! Mert, véleményem szerint, betegesen viselkedik.

2016. szept. 20. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

"fenék alá érő haját teljesen leborotválta, s minden héten vágja vissza folyamatosan, maximum olyan 4 centire engedi megnőni, utána azonnal vágja vissza"


:-) tök jó lehet, hogy egy hét alatt nő 4 centit :-)

2016. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

11:36


Saccoltam a 4 centit. Nemigazán mentem oda a barátnőmhöz, hogy vonalzóval lemérjem a haját. De a lényegen ez nem változtat semmit: rövid, tüsi hajnál nem hagyja nagyobbra megnőni, mert folyamatosan vágja.


Megkérdeztem korábban, miért teszi mindenzt, azt felelte, "Mert nem érdemlem meg, hogy hosszú hajam legyen!" Sok tekintetben, nagyon önkínzó lett. Voltak súlyos evési zavarai is.

2016. szept. 20. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazabol annyit tehetsz, hogy elmondod nem o a hibas, amiert exe szemet volt vele. Illetve akibe jelenleg szerelmes az mar nem letezik... ugyanis akibe az akit szeretett 6 even at az nem kepes megcsalni a parjat... amint ezt megtette tuti meghalt exeben az a resz amit szeretett... nekem exem pl. teljesen kifordult magabol mar nem az volt akit egykor szerettem igy konnyen tul tudtam tenni magam rajta. De biztos vagyok benne, hogy itt sem mas a helyzet. Beszelgess rola ezekrol az erzeseirol minel tobbet es probald jo iranyba terelni, vilagitsd ra milyen betegesen gondolkodik. Es amikor valami teljesen nonszensz dolgot mond akkor hozd fel a pszichologust...
2016. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem ezt a kérdést?
2016. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idióta a barátnőd. Elmebeteg.

Az ő baja amit tesz.

2016. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!