Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy avatnál be a szexbe egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy avatnál be a szexbe egy olyan lányt, akinek még nem volt szexuális kapcsolata lánnyal?

Figyelt kérdés
Mit vàrnàl el tőle?
2016. okt. 8. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Mindenképp felajánlanám neki a bi barátnőmet(nem kapcsolat).Aki tapsztalt,és mivel én is az vagyok bármit összetudnánk hozni ami mindenkinek jó.

Elvárásom szexuális téren nem lenne ha neki ez lenne az első alkalom lánnyal,így nem is lehet,hisz ismeretlen terület,annyi hogy higiénikus legyen de ez alap.

18l

25f

2016. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ér, ha nekem se volt még? :D Annyit "várnék", mint bármelyik embertől, férfitól is. Igen, higiénia alap, mint mondták előttem, de ez jó esetben nem csak szexnél kerül témába... Izgalmas lenne. Azt csinálnánk, amit mindketten szeretnénk, semmit se erőltetnék. "Beavatni" tapasztalatból tehát nem tudnám, max megérzésből, de fiúval is így voltam és nagyon ment, szóval ettől nem félnék.


L/bi

2016. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
kedves 1.te most komolyan felajánlanád a barátnőd?te hülye vagy:D
2016. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz én pl:akinek az az első nem várok viszonzást , azt akarom ,hogy ő élvezze és ne azon rágódjon hogy neki adni kell,persze ha akar adhat és segítem mindenben.
2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Kedves harmadik,zárójelben írtam hogy nem vagyunk kapcsolatban.😉
2016. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is kezdő vagyok és csak szintén kezdővel próbálnám ki így csak a megfelelő szimpátia, a higénia és az érdekelne hogy el tudja engedni magát. 21/Bi/L
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egycsillagos vagyok. :)

Nos, engem a párom úgy avatott be, hogy első pár alkalommal csak ő csinált nekem mindent. Nem is problémázott. Azt mondta, hogy úgyis ha akarom majd, akkor csinálni fogom. Nos azóta is együtt vagyunk. :) 19/L

2016. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!