Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nálatok is sűrűn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is sűrűn előfordul, hogy heteró nők tetszenek meg?

Figyelt kérdés
Már nem tudok magammal mit kezdeni. Meleg helyen is mindig kifogom a heteró nőket, egyszerűen ők tetszenek. Azt meg kell hagynom, hogy kizárólag a nőies lányok érdekelnek, de a leszbikusok között nincs még olyan nőies, mint én?! Már teljesen hülyén érzem magam. :/ Mit kezdjek ezzel? Azt hiszem túl igényes vagyok. :/

#nő #leszbikus #nőiesség #hetero. Ismerkedés
2016. okt. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nőiesnek tartom magam, és nekem is a nőies lányok tetszenek, de nincs még tapasztalatom a dologban. Csak pislogok, amikor a biszex ismerősöm sorra állapítja meg az utcán szembe jövőkről, hogy leszbikus vagy hetero... :D még nem bizonyosodott be, hogy igaza van-e vagy sem, mindenesetre nagyon magabiztos szokott lenni. :D
2016. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heterók, de általában picit fiúsabbak, mert nemtudom valahogy izomból bukok arra, ha egy nőről lerí, hogy nincs szüksége férfira, másra, hogy ellegyen és határozott, magabiztos. :)

Szóval jah, én is állandóan bakot lövök vele, persze sokan közülük benne lennének ebben-abban, de nekem az nem pálya, ha egyszer kapcsolatra vágyom.

2016. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerdezo ,en is hasonlo cipoben jarok,mint Te. Kimondottan noies no vagyok, es csak a hozzam hasonlo nok jonnek be ,de ok tobbnyire heterok... leszbikus no meg sosem tetszett meg nekem , legalabbis, akikkel eloben talalkoztam, nos veluk eszemben sincs randizni,mert pasisak/igenytelenek/koverek/kozonsegesek. Van olyan is ,aki mind a 4 egyszerre... na de mindegy ,remelem ,egyszer talalok egy hozzam hasonlo not :)

Irhatsz ,ha van kedved,hatha ...;)

29/no

2016. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is állandóan ez történik amiket feljebb leírtatok..:( Ha van kedve vkinek egy nőies lánnyal beszélgetni az írhat:) 17/L
2016. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nagyon vagyok az online ismerkedés híve, meg fiatal mindenki hozzám itt, csak már nem tudok mit kezdeni a helyzettel. :/ Nem birok lemondani az igényeimről, így...
2016. okt. 13. 08:26
 6/6 anonim válasza:
"3"-as kommentelő, a kérdés feltevője helyett én írtam rád,ha nem baj... :)
2016. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!