Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet megtanulni magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtanulni magad beleengedni abba az érzésbe, hogy szereted önmagad és hagyod magad szeretni mások által?

Figyelt kérdés

Én ezt nem érzem át. Mármint jó, vannak emberek, akiket szeretek, és ők is engem, de azt, hogy valaki szerelmes legyen belém, nagyon nehezen tudnám elhinni.

Még sosem volt kapcsolatom, és valahogy azt érzem, hogy nem is tudnám magam jól érezni benne, mert túl bizonytalan vagyok. Pedig nagyon szeretném, hogyha valaki szeretne, viszont ha bárki is egy kis jelét mutatja ennek, akkor elkezdek visszavenni magamból, és előjön az álarcom és ez szörnyű, mert már nem is tudom, hogy ki vagyok. És fogalmam sincs, hogy hogyan érjek el egy olyan állapotot. Az utóbbi időben több embert is elvesztettem, és ez nagyon megviselt, és azt érzem egyedül maradtam. Nézem, ahogyan a többiek az iskolában barátkoznak, mindenki összeszedett magának olyan embereket, akikkel jól megértik egymást, de akárhova megyek, nem találok olyan embert, akiben érzek valami nyugtatót, akin úgy érzem, hogy megértene engem és bár engem is szeretnek, meg kedves vagyok mindenkivel, mégis nyilván érezhető rajtam a távolságtartás. És nem arról van szó, hogy iszonyat ronda vagyok, mert nagyon sokan megnéznek, és sokan jöttek már oda hozzám (nyilván mindenkit elküldtem), viszont nem érzem magam elég vonzónak. Túlságosan előtérbe helyezem a hibáimat.

Nyilván a kategória sem véletlen. Voltam már szerelmes fiúba és lányba is, de mindkettőnek van valakije, és valahogy azt érzem, hogy kiábrándultam.

Szóval nem tudom.. Tud tetszeni valaki, de soha nem tudom elképzelni magam egy kapcsolatban, de így borzasztó egyedül érzem magam.


2016. okt. 28. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdést a bi kategóriába akartam tenni, és egyébként lány vagyok.
2016. okt. 28. 23:46
 2/10 Spong ***** válasza:
Mintha rólam írtad volna ezt.Én is épp ugyanígy vagyok, mint te.
2016. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanilyen vagyok. :(
2016. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj lànyok..:) Fogadjàtok el magatokat én is és mindenki àt esett ezen. Én mindig azt mondtam magamnak hogy "Akinek nem vagyok elég jó az kapja be". Nem szabad komolyan venni azokat akik mindenféle csúnyànak nevez/nevezett mert õ lehet kivûl szép de belül nem. Ti mind gyönyörûek vagytok és okosak! Merjetek élni, bele menni dolgokba stb. Ne zàrjàtok ki a vilàgot:)

17/l

2016. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is:( (tudom ezzel nem sokat segítek, ne haragudj) 17L
2016. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, dehogyis.

Igazából habár nyilván tudom, hogy más is keresztül megy ezen, mégis valamilyen szinten megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel amellett, hogy sajnálom is, hogy mások is ezzel küzdenek, mert felőrlő a folyamatos bizonytalanság önmagadban és a világban.

Nem vagyok mindig ilyen amúgy, sőt... sokan nem veszik észre rajta az önbizalom hiányt, de sokszor rám tör.

2016. okt. 30. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:
És egyébként én is 17 éves vagyok.
2016. okt. 30. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezen nagyon nem lehet segíteni. én is ugyanígy vagyok. csak engem még annyira se szeretnek, mint téged :)

kívánom, hogy valamilyen úton neked sikerüljön elérni, amit szeretnél, és boldog életed legyen :)

2016. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 T.A.M.i ***** válasza:

Fiatalok vagytok.

Addig nem fogjátok magatok elfogadni amíg tudjátok, hogy nem vagytok elégedettek magatokkal. Tudjátok, hogy egy kis energia ráfordítással jobban is kinézhetnétek ( pl egy kis torna, étkezésre odafigyelés) de nem teszitek.

Túlságosan a divatlapokat majmoljátok.

A magabiztosság a leszexibb amit egy nő viselhet, és ha nem vagy jóban magaddal nem leszel magabiztos sem.

2016. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En mar atestem ezen. Nagyon nehéz időszak volt az életemben, mert a legjobb barátnőmnek alkohol es drog problémái voltak es a gyámügy áthelyezte vidékre, de nem is akarok nagyon bele menni a témába. Lenyeg, h nagykn rosszul éreztem magam a tehetetlensegtol es azert, mert tudtam, h neki milyen nehéz, ill hogy nem volt ott es önbizalom hiányom lett es a depresszio szélén álltam (sot, benne is voltam). De önerőmbol kimasztam ebből a helyzetből (nem volt könnyű, bevallom) es ezen látszik meg, h mennyire erős valaki. Ez lehet, h kicsit durván fog hangzani, de Ha csak sajnáltatod magad, azzal nem érsz el semmit, minden fejben dől el. Nem tudom mi kell hozza neked, de pl járj el sportolni vagy ismerkedj uj emberekkel, de csakis te vagy a felelős a boldogsagodert, senki mas. Es ugy lehetsz boldog, h elfogadod magad, mert minden emberben van valami csodalatos, különleges benned is :).

Bocsi a kisregenyert, de ezt most le akartam irni :)

2016. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!