Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha csak egy másik lány/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy másik lány/nő társaságára vágyok, attól még lehetek hetero?

Figyelt kérdés
Egy lány társaságában sokkal jobban érzem magam, jobban megnyílok neki meg előbb, mint egy fiúnak. Legyen bárhol bármiről szó. Ez mennyire baj? Ha valakivel levelezek is, azzal is boldoggá teszem magamat. Betegesen hangzik, tudom, de egy fiú még beszélgető partnerként se kellemes a számomra.

2016. nov. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
aszexuális?
2016. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi köze a beszélgetésnek és levelezésnek a szexhez?


Mire izgulsz fel? Punci vagy farok? Ha a punci felizgat és vágysz rá akkor bi lehetsz vagy leszbikus.

2016. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valamiért gátlásos vagy a fiúkkal szemben, vagy esetleg taszítanak, még nem jelenti azt, hogy leszbikus vagy. Nem szokatlan, hogy nő létedre, nőkkel jobban megérteted magad, szerintem sokan vannak ezzel így. Szóval ez önmagában nem jelent semmit. A kérdés az, hogy bele tudnál-e szeretni egy lányba, éreztél-e már fizikai vonzalmat lányok iránt, el tudnád-e képzelni magad egy leszbikus kapcsolatban..

Szexuálisan téren is idegenkedsz a fiúktól? Voltál már szerelmes, volt-e kapcsolatod, vagy bármilyen tapasztalatod?

Lehet, hogy későn érő vagy, vagy aszexuális (bár ez nem magyarázza meg azt, hogy miért "kellemetlen" számodra egy fiú társasága); de lehetsz leszbikus, ha esetleg felfedezed, hogy más tekintetben is érdekelnek a lányok. Akármi lehetsz.

De ezt csak te tudhatod.

2017. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...bocsánat néha rosszul fogalmaztam, fáradt vagyok, nem (csak) hülye. :D De a lényeg gondolom, átjött.
2017. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!