Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek az egyik barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az egyik barátnőm leszbikus?

Figyelt kérdés

3-an vagyunk barátnők és mindhárman egy osztályba is járunk. Viszont sokszor úgy érzem, én vagyok a felesleges 3. ember, mert ők sokszor csinálnak programokat csak egymással, ahova engem legtöbbször nem hivnak..

És most az egyik barátnőmet hivjuk pl. Annának, a másikat Bettinek. Szóval úgy vettem észre, hogy Anna alapból nyitna felém is, csak sokszor olyan, mintha Betti nem engedné, hogy velem is sok időt töltsön. Csomószor pl. órák előtt, mintha kb az oviban lennénk, igy "lestoppolja" Annát, szóval igy mondja neki, hogy ugye mellém ülsz majd minden órán, meg ilyenek, Anna meg lehet, nem akarja megsérteni. Szóval kb minden órán egymás mellett ülnek, mert Betti mindig erre kéri Annát.

Aztán délutánonként mehetnénk együtt haza, mivel ugyanarra megyünk mindhárman, csak az a baj, hogy Betti mindig váratlanul kitalálja, hogy amúgy ő menni akar vásárolni vagy valahová beülni és Annának feltétlenül vele kell tartania, szóval ők ketten mennek együtt valahová, én meg egyedül haza. Ha felajánlom, hogy én is velük megyek, Betti mindig rögtön rávágja, hogy jajj nem kell, úgy is sokáig ott lesznek, szóval nem muszáj elkisérnem őket, ha úgy is menni akarok haza. Egyébként szerintem csak Betti van ennyire ellenem, mert amikor ő nincs ott, Annával tök jól elvagyunk, meg együtt megyünk hazafelé, meg ilyesmik, szóval tényleg olyan érzés, hogy amikor ő is ott van, akkor igy ki akarja Annát sajátitani.

És eddig nem irtam ilyen konkrétan leszbis dolgokat, szóval ezek most következnek :D

Tehát Betti nagyon sokszor ölelgeti Annát, vagy valamilyen úton-módon testi kapcsolatba kerül vele, néha már kb nekem kinos, ahogy rámászik Annára. Sokszor Anna igy lefekszik a padra, amikor fáradt és Betti olyankor egyből hozzábújik és egész szünetben igy vannak, meg közbe simogatja a karját, a haját, ilyesmi. Vagy gyakran csak úgy spontán elkezdi puszilgatni az arcát.

Egyébként már mások is megjegyezték az osztályból, hogy elég leszbisen viselkednek, szóval nem (csak) a féltékenység beszél belőlem :D

Egyszer Bettinek szülinapja volt és áthivott mindkettőnket (csodálkoztam is amúgy, hogy engem minek hivott meg, azt hittem, majd kettesben akar lenni Annával, de azért örültem is neki, hogy végre engem is meghivnak valahová, szóval elmentem). És először elkezdtünk filmezni és elég kellemetlen volt, ahogy én az ágy egyik végében ültem, addig ők összegabalyodva feküdtek egymáson. Először amúgy Anna feküdt le, mert elálmosodott filmnézés közben, Betti meg rögtön rávetette magát és egy órahosszáig ott feküdt rajta és simogatta a haját meg az arcát puszilgatta..

És ami még fura egy kicsit, hogy Betti mindig mindenhová el akarja hivni Annát. Sokszor volt, hogy igy hármasban beszélgettünk és Anna szóba hozta, hogy még sosem volt pl. teaházban vagy egy ismertebb cukrászdában és egyszer el akar oda menni, erre Betti rögtön rávágta, hogy "Majd valamikor a közeljövőben elviszlek". Mintha randizni vinné kb.

Szóval ezek alapján nektek nem tűnik úgy, mintha szerelmes lenne Betti Annába? Nem mintha ez zavarna (mondjuk az már annál inkább, hogy úgy kisajátitja Annát, hogy csak akkor tud velem is beszélgetni egy kicsit, ha Betti épp nem jön iskolába..), csak nem hinném, hogy Anna is ugyanigy érez Betti iránt, mert egyszer beszélgettünk erről Annával és azt mondta, 100%-ban heteronak érzi magát.

18L


2016. nov. 4. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hetero vagy?
2016. nov. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert bantod magad ilyen emberek tarsasagaval? Leszbikus nokent idejottem elolvasni ezt a kerdest, de a leszbi tartalom eltorpul amellett, h. hagyod magad megalazni ilyen embereknek. Te vagy a gyertyatarto ba**od. Hagyd oket a fenebe! Ha az Annat nem zavarja a Betti nyomulasa , hagyd oket kettecsken, te meg keress normalis baratokat.

25/l/l

2016. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Ez miért fontos?

2. Köszönöm a válaszod, lehet, hogy igazad van :/

2016. nov. 5. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én is voltam hasonló helyzetben és ki derült hogy együtt vannak! szerintem van köztük valami csak nem mondjak el neked mivel nem biznak meg benned elegge ahhoz hogy el mondják! És szerintem ha "Anna" teljesen hetero lenne nem engedné hogy rá masszon "Betti" es hogy csokolgassa, meg simogassa
2016. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod a dolgokat és tényleg van Bettiben valami hajlam.Annában is lehet hogy van de nekem inkább úgy tűnik,hogy őt mindenben Betti irányítja. Amúgy szerintem is a legjobb az lenne ha hagynád őket a francba, tudom nehéz de meg kell próbálnod.
2016. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van ketteskének…

Hagyd őket a francba, szép lassan építsd le őket….

Tényleg új barátokat kell keresned, akik bevonnak a társaságba…

2016. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!