Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire "igazak"a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "igazak"a leszbikus sztereotípiák?

Figyelt kérdés

ilyenekre gondolok:

-A legtöbb leszbikus fiús,igénytelen.

-A párválasztás terén fiús-femme,lányos-lányos-sal jön össze meg hasonlók.

-Minden leszbikus férfi gyűlölő.

-stb.

Ti mit gondoltok/láttok mi a véleményetek.


2016. nov. 5. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyàltalàn nem igazak.
2016. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Az őrületbe kergetnek! Azért mert fiús vagyok nem vagyok igénytelen és ezt a többi fiús lány nevében mondom !

Igen a butchok általában femme lányokkal vannak együtt.Vannak kivetelek amikor a butchok butchal a lányosak lányossal ők a lipstick leszbikusok.

Nem,nem vagyunk mind férfigyűlölők...itt a saját nevemben beszélek.Nem utálom őket,sőt nagyon jó barátaim vannak,de szerintem sokan vannak így!

2016. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazak, legalábbis az én esetemben nem.
2016. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azt vettem észre, hogy fiú-lány párok vannak többségében.

Nem mondanám hogy minden esetben, de több mint a fele az biztos.

Van egy lelkiekben fiú, de lánynak született nő, aki nőt akar.

Aztán van egy nő, aki férfit akarna, csak vannak rossz tulajdonságaik amiket nem szeretnek. De a férfiasság mint szerep és viselkedésforma kell nekik ezért férfias de puncival rendelkező személlyel, vagyis egy fiús lánnyal jönnek össze.

Jó, mondjuk a leszbik őszintesége megkérdőjelezhető a vibrátor létezésében is. Minthogy akinek nem kell farok, annak ne kelljen a puncijába se farok.

De ez egy más kérdés, mint az is, hogy most sokan hogy felháborodnak a valóságon.

2016. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

@ Minden leszbikus férfi gyűlölő.

Azért, mert szexuálisan nem vonzódik valaki egy másik emberhez, még nem fogja gyűlölni. A heteró pasik gyűlölik a pasikat? A heteró csajok gyűlölik a csajokat? Nem. Akkor miért tennék ezt a leszbikus csajok? Azért, mert val


@ A párválasztás terén fiús-femme,lányos-lányos-sal jön össze meg hasonlók.

Ilyen is van - olyan is van. Nehéz trendekről beszélni. De ugyan olyan nehéz trendekről beszélni más szexuális beállítottsággal rendelkezők esetén is.


@ A legtöbb leszbikus fiús,igénytelen.

A SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG egy nemi vonzalom. Ez azt jelenti, hogy kihez vonzódsz, nem az, hogy te minek érzed magad.

Miközben a NEMI IDENTITÁS abból áll, hogy miként látod magad a nemiség skáláján, illetve, miként fejezed ki magad. Ahogy a heteróknál, ez ugyan úgy a homóknál is megtalálható.

A két fogalom nem ugyan az.

Vannak pasisabb pasik és vannak nőiesebb pasik. Vannak nőiesebb csajok és vannak pasisabb csajok. És ez nem függ a szexuális beállítottságtól. Az, hogy valaki meleg, az nem befolyásolja a személy nemi identitását.


Az, hogy milyen frizurád van, miként öltözködsz, milyen a járásod, milyen hangsúllyal beszélsz, milyen nemű barátid vannak, ennek mind semmi köze ahhoz, hogy szexuálisan milyen nemhez vonzódsz inkább.


@ igénytelenség

Az igénytelenséget nem értem. De ha arra a divatra célzol, amit egy dühöngő, táblával az utcára vonuló, melltartót égető, feminista képvisel, az nem ugyan az, mint egy leszbikus, aki nem a külvilágnak él, hanem saját magának, ahogy egy átlagos ember.

Lehet, hogy vannak öltözködési divatok, mint amit meg lehet figyelni EGYES butch leszbiknél példának okáért. De a divat egyáltalán nem igénytelenség.


Mit jelent, hogy egy ember igénytelen?

Mindennapi szükségleteiben kevéssel beérő, nagy követelményeket, igényeket nem támasztó, a legszerényebb lehetőségekkel is megelégedő személy. Szegényes külsejű, jelentéktelen, nem sokat mutató.


Nem látom, hogy ez hogyan kapcsolódik a szexuális vonzalomhoz? Ha én szakadt, festékes, kantáros gatyát veszek fel, a kockás ingemhez és munkás cipőt húzok felemás zoknival nem fogok másokhoz vonzódni, mintha kosztümben, matrózblúzban, miniszoknyában, harisnyában és nyakkendőben vagyok egész nap.

2016. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hülyeségek.


1.: A legtöbb fiús leszbikus igénytelen:

Mindenhol vannak igénytelen nők. Minden szexuális irányultságban jelen vannak, de attól még, hogy valaki fiús, nem igénytelen. A legtöbb ilyen barátnőm igen is az, mert ugyan úgy nőből vannak, mint bárki más. De. Aki fiús, az nem fiú, tehát nő és nem transznemű, csak hogy tisztázzuk.


2.: Ahogy az előző mondta, mindenféle variáció szerintem elég vegyesen fellelhető.


3: Miért lenne férfigyűlölő? Mit ártottak nekik/nekünk a férfiak? Csak mert nem akarunk velük sem romantikus, sem szexuális életet élni, még nem fogjuk gyűlölni őket. Nekem is pl a legtöbb barátom az ellenkező nemből van és alapvetően is egy kicsit férfitöbbségű családban nőttem fel, egyáltalán semmi bajom velük. Még csak rossz véleménnyel sem vagyok róluk, hogy jaj a pasik ilyen meg olyan szemetek, amiket sok hetero nő mondd. Szerintem pont ugyan annyira paraszt mindkét nem is, persze engem is beleértve.

2016. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4es, csak úgy mellesleg, a leszbikusok jó része nem használ segédeszközöket, és ha mégis, nem azért, mert farokra vágynak.

És igen, a szexuális orientáció és a nemi identitás két, egymástól független dolog. És nálam például nem a férfiak természete, szokásai stb. az oka annak, hogy inkább a nők vonzanak, egyszerűen ösztönös a nők izgatnak, és nem a férfiak, mint ahogy te meg az ellenkező nemhez vonzódsz, ez van.

2016. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a vibrátor nem a leszbikusok miatt létezik. (7es vagyok:D) 16L
2016. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Biztos hogy külön van az identitás és a szexualitás.

De azért azt is tegyük hozzá, hogy a szexualitás valamilyen viselkedésformákkal sokszor együtt jár.

Pl nem minden esetben nyávogó és nőies egy homo férfi, ahogy nem minden esetben férfias egy homo nő. De azért elég sok ilyen van ahhoz, hogy mondhassuk, van összefüggés.

Hogy miért férfigyűlölők? Nem hinném hogy a kettő összefügg, de mégis gyakran jár együtt a kettő.

Mondjuk egy kifejezetten férfigyűlölő nem lehet hetero. Nem vonzódhat a gyűlölete tárgyához, mondjuk.

A vibrátor valóban nem a leszbik miatt léteznek.

De a kések sem gyilkolásra lettek feltétlen kitalálva, már ha érthető a párhuzam. Gyakrabban vágok vele kenyeret, mint embert.

Az elv ebben számomra az érthetetlen.

Hiszen biológiailag képtelen egy nő úgy behatolni egy másikba, ahogy egy férfi képes behatolni...bárkibe.

Ha a behatolásra vágynak, valemilyen szintű férfira vágynak az ágyban.

Csak mivel nőre és puncira is vágynak a férfi nemi szerven kívül, ezért vesznek műanyag szervet.

De attól még az a férfiak szervének le utánzása, nem pedig a nőké.

Ezért érthetetlen számomra, miért van létjogosultsága a leszbiknél, két nőnél az ágyban egy férfi darabkára is.

Ha a punciban valamire vágynak, a nőknek is van keze, nyelve, stb.

Miért is kéne akkor ez?

Ez szerintem azon a szinten van, mint a hetero pároknál a felcsatolható.

Annak se lenne ott keresni valója, mégis gyakran van. De az akkor is biszexualitást takar legalább az egyik fél részéről, nem pedig azt, amire épp vállalkoztak akár hetero akár homo női oldalról.

2016. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám pl. semennyire. :D

1. Én már annyira Lipstick(nőies) vagyok, hogy mindenki kételkedik abban, hogy leszbikus is. :D

2. Sosem jönnék össze fiús leszbikussal, ezért is vagyok egyedül, mert nem találok még egy ugyanilyen nőies nőt, mint én.

3. Nem gyűlölöm a férfiakat, csak nem akarok tőlük barátságtól többet.

Az viszont igaz, hogy a legtöbb leszbikus fiús és ténylegesen Lipstick nagyon kevés van.

2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!