Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak? Ezt megcsalásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ezt megcsalásnak vegyem? /F

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel együtt lakunk, sosem tartotta magát leszbinek, sem binek, és sosem érdekelték a nők. De múltkor a szemem láttára leszbi szexre csábította egy lány, aki a szomszédban lakik.. Azt, hogy ez hogy történt, leírom privátban. Szerintetek megcsalásnak számít? Mit tegyek?

2016. nov. 7. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ird meg.
2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ird meg nekem is
2016. nov. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Baromi nagy kamu :D


Ezt írta:


A barátnőm 22, én 21, a lány pedig, aki elcsábította, az 16 (Csenge). Csengét már régóta ismerjük, mindig jó viszonyban voltunk vele. Pár napja nálunk volt, bent voltunk a szobában, beszélgettek a barátnőmmel. Egyszer csak Csenge szóba hozta a melleket. (Csengének nagy melle van, a barátnőmnek viszonylag kicsi, de nem annyira, és jól is áll neki.) Beszéltek Csenge melléről is, és amikor beszéltek róla, Csenge megfogta a melleit, és egy kicsit megrázta. Láttam a barátnőmön, hogy kicsit furcsán érzi magát, és beszèltek tovább. Csenge elkezdett a barátnőm szemébe nézni, és rövid időre terpeszbe tette a lábát, megsimította középen, és aztán vissza. (és közben azt hitték, hogy nem figyelek.) Szemeztek még egy ideig, aztán Csenge már másfelé nézett, de a barátnőm csak meglepődve, vörös fejjel nézte őt néma csendben. Fél perc után odamentem a barátnőmhöz, és a kezemet rá tettem egy kicsit a vállára, és kérdeztem, hogy mi az, ő pedig ellökte a kezem, és mérgesen mondta, hogy "hagyjál már!" korábban ilyet sosem csinált. Hátrébb mentem, mintha meg sem történt volna. Nézte tovább, Csenge pedig mosolygott rá, aztán mondta, hogy "Látom, kíváncsi vagy, megmutatom." aztán Csenge lehúzta a nadrágját, és a bugyiját, és szétterpesztett. (Borotvált, hamvas és húsos puncija volt.) a barátnőm pedig nézte, és elkezdett lihegni egy kicsit, és suttogva mondogatta, hogy "ne..." aztán felkiáltott, hogy "De gyönyörű!" és elkezdett nagyon gyorsan levetkőzni, a bugyija tiszta nedv volt, amikor levette, megszagolta, és élvezetesen nyögött egyet. Aztán odament Csenge puncijához, és nagy cuppanós puszikat adott rá, és nyalta. Csenge közben nyögött, és üvöltött, hogy "NÓRI, NE HAGYD ABBA, NÓRI!" aztán a pólóját, és a melltartóját is levette, és elkezdte szívni a melleit Csengének, és összebújtak, fogdosták egymást, és csókolóztak. Csinálták kb egy órán át, engem észre sem vettek, én pedig nem tudtam mit csinálni, nagyon meg voltam lepődve, csak néztem, furcsa is volt, de élveztem is. Aztán hazament Csenge, és a barátnőm bocsánatot kért az egészért, és mondta hogy nem tudja, mi volt vele, nem tudta uralni magát.. Azóta semmi furcsa nem volt, de ma láttam hogy Csengével beszélt facebookon, és megint furcsa lett kicsit.

2016. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

#13

Mondom. Erre veri ki a perverz állatja. Ekkora kamut.

2016. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem csak szerintem az :D Mondtam is hangosan, amikor olvastam, hogy ez eléggé képtelenség, mintha csak kitalálta volna..
2016. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

Meg mindeg ezt a kimasolt fhaszsagot kuldozgeti ez a szerencsetlen!

Nekem mar elkuldte szeptemberben csak mas kerdest fogalmazott melle!'

Hagyjatok a p. Cs.ba!!

2016. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!