Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a barátnőd, akin érzed, hogy szeret, elmondja, hogy nemrég lefeküdt egy vonzó 36 éves nővel, mert mindig is izgatta a gondolat, hogy milyen lehet egy érett nővel, és nem akarta, hogy a legszebb évei úgy teljenek el, hogy nem élte ki a kíváncsiságát. Semmi érzelemről nem volt szó, és nem azért volt kíváncsi, mert egy érett nő tapasztaltabb vagy ilyesmi, hanem pusztán csak azért, mert idősebb, és ez nagyon izgató a számára, de párkapcsolatot csak korabeli nőkkel (mármint csak velem) tudna elképzelni. Csak kipróbálni akarta, és már nem érdekli, mert neki a szerelem a legfontosabb, csak ezt még szerette volna kipróbálni, mielőtt elkötelezi magát valaki mellett.

Igazából én is gyakran fantáziáltam 30-40 es nőkről, mielőtt megismerkedtem a barátnőmmel, de amióta egymásbaszerettünk, csak ő érdekel.

Nektek mi a véleményetek? Megbocsátható dolog?


2015. júl. 1. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy megcsalás. Én nem tudom meg tudnám-e bocsátani, hetero férfiként. Valahogy a lánnyal való megcsalás kevésbé tűnik súlyosnak. De attól még utólag szólni vagy egyáltalán nem szólni róla szemétség.
2015. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Lelkem mivel leszbikusok vagytok nektek simán elnézik.


És amugy meg ha ö megtette te is megteheted legyen már egyenlöség. Esetleg nem szolsz rola neki de szerintem megfogja érteni ha neki is tetszett

2015. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

A biszex lányok teljesen máshogy fogják fel az együttlétet a két nemmel, így teljesen elképzelhetőnek tartom, hogy olyat nyújt neki, amit egy férfi nem tud. Éppen ezért beleegyeznék, hogy legyen neki női szeretője, ha úgy kívánja. Abba viszont nem, ha ez a mi kettőnk kapcsolatának rovására megy.

Ennyi.

2015. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
igen megcsalás...és elsö azt vedd figyelembe h TE HETERÓ,és FÉRFI vagy...nálunk azért más az értékrend...Nálam simán lapátra kerülne az illető...De h ők h intézik? :O
2015. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól értem, te is nő vagy, a barátnőd is az, és a kapcsolatotok elején csinálta más nővel is, aki sokkal idősebb nálatok.

Szerintem ez ugyanúgy megcsalás, és én nem nézném el. Nem jobb, ha az elején, vagy ha a végén.Akkor se, ha valaki kíváncsi valamire, semmiképp se.Hogy te mit teszel a te dolgod, de én dobnám a helyedben minél hamarabb.

2015. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LazyJones ***** válasza:
87%
Megcsalás. Ha tényleg ilyen, és ennyire erős vágyai vannak, miért nem volt képes erről beszélni veled? Miért volt jobb titkolni, és utólag bevallani? Nemtől függetlenül az efféle titkolózás és félrelépés számomra egyértelmű megcsalás.
2015. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés olvasása után vettem észre, hogy leszbikus kategória, de szerintem teljesen mindegy. Ez megcsalás.

Ha járok valakivel és állítólag szeret akkor érje be velem, ha nem vagyok neki elég akkor legyen gerince és szakítson mielőtt mással bújuk ágyba.

2015. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy ki milyen nemű/mióta vágyott rá/volt-e érzelem.

Ha a tudtod nélkül feküdt le valakivel, az megcsalás.

2015. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az más lenne, ha előre megbeszéltétek volna, de így elég gáz...
2015. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tény hogy megcsalt,de ez rajtad múlik hogy a bizalom megmaradt vagy sem :/

Lehet jön még egy idősebb nő és vele is kipróbálja :) de lehet hogy nem :)

2015. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!