Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi a véleményetek azokról a fiúkról/férfiakról akik annak ellenére is nyomulnak rátok, hogy tudják hogy a lányok vonzanak titeket?

Figyelt kérdés

Biszexek is írhatnak nyugodtan

Kort is írjatok, köszönöm! :)


2016. nov. 11. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De hat egy biszexet nem zavar, ha egy fiu/ferfi erdeklodik iránta. A nyomulást meg a hetero lanyok se szeretik
2016. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavaró amikor szépen elmondom, hogy semmi esélye sincs. Na meg amikor be akarnak szállni harmadiknak, vagy megtéríteni, mert ők annyira jók az ágyban... Persze.
2016. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez számomra egy olyan kérdès aminek a megválaszolása közben több szempont is felvetődött bennem, szóval kibővítve, de leírom. Nos, általában egy visszautasítást nem úgy kezdek, hogy "Bocsi, engem a lányok èrdekelnek". Ennek az az oka, hogy tapasztalataim szerint legtöbbször ezután sem állnak le, hanem mégjobban nyomulnak (mert azt hiszik, hogy majd pont ők lesznek a kiválasztottak akik majd vègre "megtérítenek" egy leszbikus nőt) vagy elkezdik a szexuális életemet feszegetni és olyan kèrdéseket feltenni, ami baromira nem tartozik senkire se, amire persze elküldöm őket kulturáltan, de ennek következtében ők lesznek megsèrtve és minden egyèb nyomdafestéket megtűrő jelzővel illetve, amikor látják, hogy ez nem fog össze jönni nekik, távoznak. Szóval inkább legtöbbször közlöm az illetővel kulturáltan, hogy nem érdekel, illetve, hogy van párom.... Na igen ám, viszont sokszor ezek után se állnak le, ami igazán kiborító és bunkó viselkedés. Egyszerűen nem èrtem azokat az embereket, akik nem tudják felfogni a "nem" szó jelentésèt. Azt se tudom felfogni, hogy mièrt nem lehet a másik embert annyival megtisztelni, hogyha nem èrdekled, akkor elfogadod a döntèsèt ès tovább mèsz.


20/L

2016. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég szánalmasak + az intelligencia szintjük is meglehtősen alacsony. Nincsenek tisztában a leszbikus szó jelentésével.Tudják magukról hogy nullák, csupa visszautasítást kapnak a nőktől,csődöt mondtak férfiként,ezért "lezbilányoktól" várnak megerősítést.És sérti az egójukat,hogy másik nő jobb náluk.

19/LL

2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hátradőlve élvezem a műsort és röhögök rajtuk. :) Egészen addig, amíg nem megy át zaklatásba... :D volt már azzal is dolgom, de szerencsére megoldódott az is. :)

A bókokat így is élvezem egyébként, nem rosszindulatból mondják, de szoktam őket figyelmeztetni is olyankor, hogy nem fog menni... én amúgy az elején közlöm, hogy "bocsi, de eggyel több péniszed van, mint kéne" vagy "egy kapura játszunk" amit fel sem fognak sokszor, és visszakérdeznek és hát rohadtul szórakoztató. :D

Meg egyébként az önbizalmamnak jót tesz, hogyha bejövök valakinek és egy szintig kedves is vagyok még a nyomulással is, főleg ha félénk fiú teszi, akinek tudom, hogy már az is nehéz, hogy próbálkozni merjen valakinél... mert esetleg pár szemét lány összezúzta az önbizalmát... bár ez a típus le szokott állni, nem nyomul tovább... de velük nem szoktam bunkó lenni és igen vagyok olyan jó emberismerő, hogy elején levágjam ki milyen, mik a szándékai és úgy kezelem... :D egyébként meg én nagyon barátkozós is vagyok és lazán beszélgetek bárkivel és amúgy ez csinálja a gondokat... valahol szomorú, hogy ott tart a társadalom, hogy pár kedves szó után meg azután, hogy szóba álltam velük azt hiszik, bejönnek nekem...

24LL

2016. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Bár én nem vagyok leszbikus, de remélem nem gond, ha így is válaszolok. Szóval én is utálom a nyomulós pasikat, sajnos nagyon sok olyan fiú vesz körül itt a falunkban, akik eléggé nehezen csajoznak és hát nem a lányok álmai. Rám írt már az orrhangon beszélő szomszéd srác, egy 33 és egy 30 éves szingli férfi, jobb esetben nincs gyerekük, speciális iskolába járó szellemi fogyatékos fiú és még reggelig sorolhatnám. Ezek közül szinte mindegyik rámírt már és természetesen mindegyiknek megmondtam hogy NEM. De egyszerűen olyanok, mint a pióca. Tapadnak és nem lehet őket levakarni. Nem értem, hogy mit nem értenek a "nem akarok tőled semmit" alatt. Nem értem miért kell zaklatni és kiidegelni a másikat. Ha azt mondom, hogy nem, akkor miért nem tolja tovább a biciklit, miért kell akaratoskodni. Aztán próbálom először szépen mondani, aztán kicsit durvábban, majd idegesen, mérgesen aztán persze én vagyok a szemét. És végül letiltom, mert nem értenek semmilyen szóból. Múltkor is rámírt a 30 éves pasi, mondtam hogy nem. Nem írt tovább, még furcsa is volt, hogy ilyen könnyen ment, de örültem neki. :D Ezután pár héttel volt buli a falunkban, erre megint ír a pasas, hogy ott leszek-e a buliban... Hát azt hittem az agyam eldobom. Nem írtam neki vissza, de ahogy felteszek egy fotót egy közösségi oldalra abban a másodpercben már rányom hogy "tetszik". Némelyik még a letiltásból se ért, egyik barátnőmet is zaklatta egy idősebb pasas, letiltotta, mire a pasi elkezdett ordítozni a házuk előtt, hogy mit képzel magáról a barátnőm... Nem tudom hogyan lehet az ilyeneket lekoptatni, de már görcsbe áll a gyomrom, ha meglátom hogy egy ilyen rámír. És ilyenkor jön a sokoskodó, hogy kert csak a külsejét nézed... Nem csak azt nézem, de igenis fontos a külső is. Semmi értelme olyannal összejönni, akire ha csak rá gondolok, hogy hozzám ér, inkább elfutok vagy a folyóba ugrok, mint hogy hozzám érjen. Semmi értelme ez miatt összejönni olyannal, aki nem tetszik. És nem értem miért nyomulnak ennyire, oké hogy tetszem nekik, de látják hogy nincs esélyük meg kb. elengedik a fülük mellett a visszautasítást. Nem értem. Szóval nem csak a leszbiknél ilyen értetlenek meg rámenősek. Azt tapasztaltam, hogy ha 100x visszautasítod akkor 101. alkalommal is bepróbálkozik. Mintha a visszautasítás nem leállítaná, hanem pont hogy hajtóerő, csak azért is megakarják mutatni, hogy már pedig felszednek.
2016. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. nov. 12. 10:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudnám megfogalmazni hogy mi a véleményem, de nem túl pozitív. Engem az zavar a leginkább, hogy nem értenek a szép szóból. Én önszántamból nem akarnék bunkó lenni, veszekedni vagy erőszakos lenni, de sokszor kiprovokálják és nem értem, hogy ez miért jó nekik.

Bár szerencsére általában nyugodtan szoktam tudni kezelni az ilyesmit és sokszor magamban jót derülök rajtuk, de megértik a helyzetet és lekopnak. Meg találkoztam már olyan férfiakkal is, akik kedvesek voltak, meghívtak egy italra, beszélgettünk és vagy nekik tűnt fel, hogy felesleges nálam próbálkozni vagy szépen elmondtam nekik, hogy az a helyzet, hogy a lányokat szeretem. Egyszer az is előfordult, hogy annyira jót beszélgettünk, hogy félretette azt az illető, hogy föl akart szedni és csak beszélgettünk 1-2 órát. Az ehhez hasonló férfiakról nincsen negatív véleményem, mert nem öltözködök férfiasabban egy átlagos sportosabb hetero lánynál és nincs a homlokomra írva, hogy nálam ne próbálkozzanak, amikor meg elmondom, hogy mi a szitu, normálisan kezelik a helyzetet.

A nyomulós erőszakosakat viszont nagyon utálom. Bár általában őket is viszonylag egyszerű lekoptatni, csak hosszabb ideig tart a többinél. Azért írom, hogy viszonylag egyszerű, mert egyszer történt velem egy nagyon durva eset, ami majdnem tettlegességig fajult, ahhoz képest eddig minden könnyű volt.

Tehát a nagy kiborulás meg akkor fordult elő (a sztorihoz hozzá tartozik, hogy látványosan én vagyok a dominánsabb a kapcsolatban), mikor egy meleg szórakozóhelyen a párommal csókolóztunk és odajött hozzám egy srác, hogy elvihetné-e magával a barátnőmet. És nem, nem táncról vagy ilyesmiről volt szó, hanem haza akarta vinni, ami elég fura volt, a hely profilját tekintve. Majd közöltem, hogy nem és hagyjon minket békén. Ezek után a barátnőmet is megkérdezte, hogy elmenne-e vele, aki szintén nemet mondott. Majd a srác közölte, hogy neki egy hármas is megfelelne, ismét mondtuk szépen, nyugodtan, hogy nem szeretnénk vele menni. Ezek után megfogta a barátnőm kezét és elkezdte ráncigálni. Na ekkor jött el az a pont, hogy ha nem hajol el, akkor pofán vágtam volna (bár utólag erre nem vagyok annyira büszke, de nem tudom most sem, hogy hogyan kellett volna jól kezelni a dolgot). Ekkor azért már a srác is megijedt és otthagyott minket. Ez az eset abszolút kiborított engem is és a páromat is. Mert lehet, hogy vicces, meg izgi és talán még menő is (bár nem tudom, mert nem vagyok pasi), hogy akkor ő most megpróbált felszedni egy leszbikust és/vagy egy leszbikus párt, de az, hogy erőszakkal elráncigálja bármelyikőnket, az nálam nemtől, irányultságtól függetlenül nem fér bele semmilyen emberi interakcióban sem. A gond ott volt, hogy pont a páromat rángatta el, akinek a sráccal szemben semmilyen ereje sem volt, hogy megvédje/kiszabadítsa magát, ezért durrantan nagyon el (én meg tudtam volna védeni magam). Örülök, hogy végül nem kellett verekedni, azt viszont nem értem, hogy miért volt szükség erőfitogtatásra. Na mindegy, órákig tudnék erről regélni, hogy mennyire kiborított a szituáció, úgyhogy szerintem most befejezem, mert már eddig is egy regényt írtam.


20/L/L

2016. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló vagyok és teljesen egyetértek 8-assal. Mellesleg tök durva az az eset, amit leírtál, még szerencse, hogy nem sült el rosszabbul a szitu. Az ilyen férfiak képesek arra szerintem, hogy az utcán megerőszakolnak... Utálom az ilyen agresszív és értetlen férfiakat. Ha egyszer azt mondjuk, hogy nem, akkor miért kell erőszakoskodni. Nyomorékok...
2016. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Az esetek döntő többségben a leszbi vagyok csak egy gagyi lekoptató duma. Aztán jön a nem akartam qurvának tűnni meg a pasik nem elég kitartók.
2016. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!