Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vállalnátok leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok leszbikusként gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokaknak eltèrő vèlemènyük van :S de nagyon szeretnèk gyereket, a pàrom viszont nem tàmogatja ezt az ötletem...vannak itt olyan pàrok akiknek vannak gyerekeik?vagy szeretnènek?mik a tapasztalatok?

Milyen lehetősègeink vannak?

27L



2016. nov. 26. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Inkább nem válaljatok.. szegény gyereket össze zavarnátok.. hogy miért is van két anyja :'D
2016. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

En szeretnek majd gyermeket, ugyan én magam nem szeretnék szülni, szoval ha a párom bevallalja, vagy ha későbbiekben egyszerubb lesz az örökbefogadás folyamata.


20/l/l

Bp.

2016. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk hamarosan megszületik a kislányunk spermadonortól 5 hónapos terhes a párom :-) A spermadonor nagyon jó lehetőség,csak alaposan meg kell válogatni,hogy kit választotok rá,és akár hosszabb ideig is várni a megfeleő személyre.Ismerek olyan párt akik az egyikük előző házasságából(férfival) született gyerekét nevelik.

27/N

2016. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én majd szeretnék gyereket. Bár még ráérek ezen aggódni. De én is ismerek egy leszbikus párt, mindkettejük szült, bár azt nem tudom, hogy férjnél voltak a kapcsolatunk előtt vagy spermadonortól lettek a gyerekek. Mindenesetre semmi hátrányuk sincs a gyerekeknek ebből
2016. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Én nem vállalnék. de ha hetero lennék, akkor se vállalnék, tehát lehet, hogy az én válaszom ebben a formában nem mérvadó :P

De ha amiatt habozol, mert leszbikus vagy, akkor szerintem felejtsd el a kételyeket. Ugyanúgy jogod van a boldogságra, meg arra, hogy gyerekeket nevelj. A Kiskölöknek meg szuper lesz, hogy két anyukája is van :) (mindenképp jobb mint egy gyerekotthonban a pedofil nevelőkkel/agresszív/idióta...)

Bár ez az utóbbi az örökbefogadásra vonatkozik, aminek ha jól tudom azért még elég szigorú szabályai vannak, nem tudom, hogy magarországon leszbikus párnak engedik-e (attól tartok, hogy nem igazán...) Korábban írták a spermadonort, ami megoldás lehet...

Ne add fel az álmod, sok sikert! :))

24/l

2016. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Alapvetően nem szeretem a gyerekeket, de úgy vagyok vele, hogy a sajátját ki ne szeretné? Ha hetero lennék is ugyan ilyen dilemmám lenne, szóval inkább azt mondom, majd hozza úgy az élet, ahogy. :) Bár az én elméletem erre kicsit bonyolultabb és Magyarországon nem kivitelezhető (külföldön is csak rengeteg pénzért), hogy én hordjam ki a párom megtermékenyített petesejtjét. Ez igazából úgy merült fel bennem, hogy így legalább mindketten az anyja lehetnénl a picinek, ilyen-olyan módon.
2016. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretnék gyerekeket. Kettőt én magam szülnék, ha a párom is szül, az is jó lesz. Legyen minél több. :D Nem szeretnék örökbe fogadni, csak végső esetben. Mondjuk érdekes, hogy most nehezen viselem el a gyerekeket, de ez attól is függ milyen a gyerek maga. Úgy gondolom, hogy a sajátom esetében azért másként gondolkodnék. Valójában szeretném távol a szülővárosomtól mindezt, mert itt nem fogadnák el. Azt, hogy leszbikus vagyok még valahogy, de hogy gyereket is neveljek, nem hiszem. Egy nagyobb város lehet szerintem a megoldás erre. :)
2016. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Ugye ugye!

Megis csak elotor amit esdig elnyomtatok magatokban!

Az Anyasag! Es a vele jaro ertelmes dolgok!

Es mi kell ehhez? Egy ferfi, vagy legalabbis az orokitioanyaga!!

Erre jo egy ferfi mi?

En azt mondom aki meleg az eljen ugy is tovabb es ne lengjen a hetero vilagba at!

2016. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 8-as!

A leszbikusok közül csak nagyon kevesen nem akarnak gyereket és ne te mondd már meg, hogy mit csináljunk. Az anyaság/apaság iránti vágy egyáltalán nem vonzalom kérdése. Ismerek heterókat, akik nem akarnak gyereket, nincs anyaság/apaság utáni vágyuk, akkor ők mik? Az összes meleg/leszbikus barátom szeretne szülő lenni. Először azt mondjátok ti homofóbok, hogy a melegek tönkre teszik a családot és miattunk romlik a szaporulat, aztán meg mikor akarunk gyereket, hogy hozzájáruljunk a szaporodáshoz, akkor az se jó. Döntsétek már el mit akartok.

2016. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy szálljatok le a gyerekekről. Tőlem úgy éltek boldogan, ahogy akartok. Tartsatok kutyát, macskát, tengerimalacot. Nem érdekel, ha kézenfogva mászkáltok, de hánynom kell, ha elözönlitek az Andrássy utat. Tartsátok távol magatokat a templomos esküvő ostromlásától, mert van lehetőségetek bejegyzett élettársi viszonyra, amivel ugyanolyan boldogan élhettek attól még, hogy a többségi társadalom nem így köti össze életét a szíve választottjával. Ha már minden utcasarkon azt hirdetitek, hogy ti büszkék vagytok a "másságotokra", akkor tessen szíves ezeket a "másságokat" is hozzávenni a dologhoz. Attól vagytok "mások", hogy nem egyeztek mindenben velünk. Érted.
2016. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!