Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha a párom szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szeretne gyereket de nem akar szülni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok annyira gyerekpárti de mikor ez téma lett köztünk, belementem de most kitalálta hogy én szüljek mert ő nem akar... Hát én se akarok. Ilyen hozzáállással nem való nekünk gyerek de ő nagyon szeretne... győzzem meg hogy várjunk ezzel vagy mi legyen?

2016. okt. 18. 22:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Fogadjatok örökbe. (Mármint ne engem.)
2016. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
A mellplasztikába majd' belehaltam, egy sima szülés de császár is durvább lehet. Csak örökbefogadás vagy hagyd ott. Amúgy se akarsz feltétlen gyereket, akkor hagyd az egészet szerintem.
2016. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
A leszbikusok szerintem nem hiszik magukat fiúknak (van pár kivétel) és semmilyen téren sem sérültek, ez abszolút butaság és szerintem neked sem esne jól ha sérültnek néznének csak mert az almát szereted eper helyett..
2016. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem aki jobban akarja, "illene" annak bevállalni a szülést.

Ha donor kell, szóljatok:)

2016. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
hát én megpróbálnám rábeszélni az örökbefogadásra... én nem akarok gyereket, de szülni meg végképp nem
2016. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Remélem kiraknak innen a moderátorok ;)


Utolsó: én is így vagyok vele...

2016. okt. 18. 22:59
 7/31 anonim ***** válasza:
akkor nagyon csúnya kérés ez tőle, gondolom ezt az elején tisztáztátok...
2016. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

vagy mindketten szerzodest irtok ala hogy szultok

a szerzodes azert kell mert egyszere megsem lehetek terhesek mert akkor nem tud egyik a masikra vigyazni, nem beszelve arrol hogy ikrek is szulethetnek

es egyszere jon ki a ket baba a kijaraton, mikor egy is eleg nagy


szoval vagy ez, szerzodest kottok, aki nemntartja be hogy gyereket szul azt bortonbezarjak a szerzodes ertelmeben


vagy pedig nem lesz gyerek, megbeszelitek es kesz


amugy igy lassan kihal az emberiseg ha "nem szulok mert biztos fajni fog" honan tudkatok hogyan fogtok tagulni? vagyis lesz e komplikacio kell e csaszar, mennyire is lesz fajdalmas

minden embernek volt annya

de nem minden embernek lesz gyereke, pedig kellene

szvsz

2016. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: Biztos nem hal ki az emberiség mert túlnépesedés van.. :)

Nem az a bajom hogy fájni fog, én erre nem vagyok alkalmas és kész... ha párom annyira szeretne gyereket, meggondolja magát vagy az örökbefogadás mellett döntünk...

2016. okt. 18. 23:09
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg túlnépesedés van a Földön, szóval nem fenyeget minket az a veszély, hogy kihalna az emberiség, éppen ellenkezőleg...

te meg akkor mondd meg párodnak, aztán hajrá :) szerintem nincsen ezzel gond, biztos ismer téged és megérti...

2016. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!