Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok akik párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik párkapcsolatban élnek, nálatok ki mondta ki legelőször a szeretlek szòt?

Figyelt kérdés

Persze azok is ìrhatnak akiknek jelenleg nincs pàrjuk de rendelkeznek romantikus törtènettel. Ma ilyen romantikàzòs kedvemben vagyok :)

Szòval ki, mikor mondta ki? Romantikus volt vagy csak ùgy spontàn jött? Ti rögtön ràvàgtàtok, hogy "èn is szeretlek" vagy kèsőbb?

Mivel ennèl a kèrdèsnèl nem igazàn kivehető a kategòria, felhìvnàm a figyelmeket rà!

A vàlaszokat nagyon szèpen köszönöm! 23L



2016. nov. 28. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk úgy volt hogy sétáltunk, aztán leültünk egy padra, ott beszélgettünk s kimondta hogy szeret és megcsókoltam, nem mondtam rá semmit de szerintem ez jó válasz volt :))
2016. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk én mondtam ki először. Ostromoltam ezerrel, hol fogadta, hol elbizonytalanodott.(Addig férfiakkal randizott csak). És egy elbizonytalanodás alkalmával,mikor modta,hogy hagyjuk abba a találkozgatást én kimondtam telefonon,hogy szeretem.Szóval annyira nem volt romantikus:D De "hivatalosan", mikor már összejöttünk ő mondta először,az ágyban,szeretkezés után *-* Ez már sokkal romantikusabb volt:D Vagy 10 percig folyamatosan smároltam utána:D
2016. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Egy parkban sétáltunk aztán gyengéden magamhoz húztam adtam egy puszit az arcára a szemébe néztem és kimondtam,erre ő közölte,hogy nem szeret és kidobott..
2016. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó barátnőmnél ,ő mondta ki először,de akkor még nem voltunk egy pár es nem ia viazonoztam akkor az érzéseit.

Eltelt 2 hét,természetesen addig randizgattunk.Szerettem volna ha már a barátnőm lesz (előtte 2 hónappal szakítottam és addigra tudtam feldolgozni a szakítás nagy részét) és igaz viccesen,de megkérdeztem lenne e a barátnőm azok után hogy visszautasítottam(ugyanis amikor kimondta ,hogy szeret megkérdezte járnék e vele,de akkor mondtam neki még egy picit várjon) .Igent válaszolt.Ekkor már jóval többet érezten mint barátság ,de még szerelmes nem voltam.Féltem és nem akartam csalódni így küzdöttem az érzéseimmel,de rájöttem ha nem adom át magam neki ,akkor ennek az egésznek értelme sincs.

Rá olyan 1 hétre nem küzdöttem tovább az érzéseim ellen és már azt terveztem higyan fogom neki elmondani,hogy szerelmes vagyok belé.

Megvártam iskola után és szokás szerint haza kísérjem.Az úton látta rajtam nem vagyok a megszokott ennek hangot is adott.Mondtam neki majd elmondom ha már csak kettesben leszünk izgatottnak tűnt mint aki tudja miről van szó.Elertünk az út feléhez ,ott kicsit kihaltabb a környék.Szóval noszogatott mondjam már el.Megálltunk az út szélén a lemenő nap sugarainak fényében,körülöttünk senki,csak egy két állat.Akkor mondtam ki neki,hogy szerelmes vagyok belé ő csak rámnézett és megcsókolt és mondta ,higy ideje volt már . :D Aztán persze ő is kimondta.Nem a legromantikusabb de a kapcsolatban én mondtam ki.

2016. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!