Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem ismerem de szeretem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerem de szeretem?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy szerelmes vagyok-e ebbe a lányba vagy sem vagy hogy egyáltalán a lányokat szeretem-e. Segítenétek hogy meg bizonyosodjak róla hogy én szerelmes vagyok-e belé. Meg hogy honnan tudhatom hogy a lányokhoz vonzódom? Szóval van az a lány nem ismerem nem tudok róla semmit még a nevét sem tudom (tudom hülyén hangzik). Természetesen azt sem tudom hogy ő melyik nemhez vonzódik azt sem hogy hány éves (abban biztos vagyok hogy idősebb tőlem de nem sokkal). Az lenne a kérésem hogy segítsetek mit tegyek el mondjam neki vagy hogyan derítsem ki hogy melyik nemhez vonzódik. Ezzel a lánnyal egy buszon járunk. Az emberek legtöbbször félnek tőlem mert rocker vagyok és folyton feketét hordok, és a buszon is senki sem meri meg kérdezni tőlem hogy "szabad ez a hely?" vagy hogy "foglalat?" egy ideje már senki nem ült mellettem a buszon aztán jött ő. ő volt az első aki le ült mellém (már többször is jött azzal a busszal csak akkor még volt hely mikor felszállt). Eszméletlen boldog voltam akkor hogy végre ült mellettem valaki annak meg még jobban hogy ő ült mellém. Azt szeretném kerni hogy adjatok tanácsot ugye tudtok segíteni??

2016. nov. 28. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mondjuk egy "Szia -neved- vagyok, téged hogy hívnak?" is megteszi.
2016. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lány neked inkább csak nagyon-nagyon tetszik. Honnan tudhatod hogy a lányokhoz vonzódsz? Azok alapján, amit írtál, mégha kicsit túlzás is ez a szeretem dolog, nyilván. Az már más kérdés, hogy a lányokhoz IS, de erről nem írtál, úgyhogy ebben nem tudok segíteni.

Azzal kapcsolatban pedig, hogy szereti e a lányokat és társai, előbb valahogy meg kéne tudnod a nevét. Akkor már több dolgot is tudsz tenni, pl. megkeresed fb-n, és mondjuk megnézed, van-e valakije, az már jó kiindulópont, hogy egyébként érdemes-e a sok hűhó. Ezek után vagy előtt, ahogy neked jó, ha megint leül melléd, akkor nem tudom... Dicsérd meg valamijét? Hogy már hetek óta nézed a kabátját, milyen márka vagy mit tudom én. Vagy elpoénkodhatod, hogy hű, azt hittem mindenki fél tőlem vagy valami. És akkor ha minden jól megy bemutatkoztok egymásnak.:)

2016. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, ha őszinte akarok lenni akkor ezt itt mi hiába írjuk le neked, hogy ezért meg ezért vagy/nem vagy leszbikus és ezért meg ezért vagy/nem vagy biszex. Viszont igazából könnyen ki tudod deríteni (szerintem legalábbis), hogy miféleképpen állsz most a dolgokkal. Én személy szerint óvodás korom óta tudtam, hogy a fiúktól nem akarok semmit. Mindig a lányok felé húzott a szívem és egyetlen férfi sem vonzott soha, persze azt látom ha jól néz ki valamelyik, de ennyi és nem több. Sok infót nem tudok rólad előzményeket tekintve... de jó volna tudni voltál-e már fiúval -ha gondolod írhatsz privátban is, esetleg ha úgy komfortosabb neked. Két rocker mindig el tud beszélgetni egymással ;) - vagy, hogy pontosan milyen érzelmek fognak el a lány láttán/közelében.Ahhoz, hogy kiderítsd melyik nemhez is vonzódsz először tényleg le kell tisztáznod magadban mindent amit csak tudsz. Kezdve azzal, hogy vonzanak-e a férfiak és el tudnád-e képzelni ahogy megcsókol stb.. vagy ugyan ezt lánnyal. Nem kell bonyolult dolgokra gondolni tényleg csak ilyen egyszerű dolgokra és végülis a gondolatok által keletkezett érzéseid válaszolni fognak neked.


Bár nem tudom mit érzel, de meg merem kockáztatni, hogy kimondjam ez nem szerelem. Olyan lehet, hogy nagyon tetszik külsőleg és vonz magához maga a megjelenése, de ez még mindig nem szerelem csak a vonzalom érzése. Ezt érezheted te is... Viszont mint mondtam nem tudom pontosan mit is érzel.


Figyelj ezzel a kérdéssel, hogy ”Melyik nemhez vonzódsz??" ne "támadd" le. Igen tudom eléggé közhelyesen hathat már amit írok, de megfigyelheted vannak-e rajta leszbikusságra utaló jelek -gondolok itt a gyűrű a bal hüvelykujjon stb (vagy ha a jobbon van az azt jelenti foglalt) de csak akkor van ennek jelentősége ha ő maga is tisztában van a jelentésével. Sokan igazából divatból veszik fel úgy hogy fogalmuk sincs miről van is itt szó.- vagy hogy esetleg ő is néz e téged. Ha máskor leül melléd a buszon, akkor tényleg mint az előttem szóló is mondta megszólalhatsz, hogy "Nem hittem volna , hogy valaki le mer ülni mellém. Bár ennyire ijesztő csak nem lehetek"

Bocsi de ismerkedni sosem tudtam így ebbe olyan nagy tanácsokat nem tudok adni, hogy mit is kéne mondanod, bár az sokat számít hogy elsőnek mit mondasz...próbálj valami vicceset amin elmosolyodhat ( szerintem ehhez hasonlók nem rosszak). Aztán a beszélgetés ki fog alakulni magától is ha szerencséd van. Aztán ha esetleg minden sínen megy és jobban megismerheted akkor majd el fog dőlni belé szeretsz-e. Mindenek előtt én viszont azt javaslom tisztázd le ezt magadban ahogy csak tudod.


A lényeg az egészben, hogy ne stresszelj rá semmire, mert a dolgok jönni fognak maguktól még ha nehezebben vagy bonyolultan is.


Ui.: Esetleges helyesírási hibákért elenézést,de már azt sem látom mit írok ilyen ídőtájt.

2016. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!