Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Amióta rájöttem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Amióta rájöttem, hogy valami nem stimmel velem

Figyelt kérdés
Azóta teljesen egyedül érzem magam, úgy teszek mint ha minden oké lenne,de valamiért úgy érz em magamra maradtam

2016. dec. 4. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nem stimmel veled?
2016. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
beszéld meg ezt valakivel,de ne egy barommal tedd
2016. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 2-es jól mondja. Meg kéne ezt valakivel beszélned.
2016. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint szakemberrel vagy baráttal? Teljesen furán érzem magam miatta,mint ha nem lennék önmagam és nap mint nal csak árnya lennék magamnak
2016. dec. 4. 00:21
 5/10 RRR ***** válasza:

bárkivel,aki nem egy komolytalan valaki

addig meg fogadd el magad

semmi baj nincs ezzel,csak most még kavarog-vív benned, a beléd nevelt szemlélet és a mostani érzéseid


add át nekik bátran magad

2016. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem semmikeppen barattal, mert barmilyen jo bartok lennetek elobb vagy utobb(pld lehet osszevesztek 1 heten belul) csakis elmondja masnak,csaladnak sem mert ok is maskepp ertelmezhetik, nem mindenki gondolkozik nyitottan.

Szerintem lehet elmullik magatol, da ha komolyan gondolod hogy baj van, akkor psichologushoz ajanlott menni.


En fiu vagyok, es tobben mondjak hogy meleg lehetek, vagy impotens mert nem jarok lanyok utan, habar inkabb Aszexualis/demiszexualis vagyok.

2016. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgessünk. 27/f
2016. dec. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz prívátban ha gondolod, hátha tudok segíteni vagy valami
2016. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mesélj

24L

2016. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm tudja és nem hiszem,hogy tovább adná,de a suliban senki,mert vele külön helyre járunk
2016. dec. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!