Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biztonságosan sétálhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságosan sétálhatok kézenfogva a barátnőmmel Budapesten? (18L)

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Aha enis szoktam😂❤
2016. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gazpisztoly nelkul en nem lepnek ki a varosba, nem tul biztonsagos hely, mondom ezt bp i kent. Ha nem a kozbiztonsagra gondolsz, akkor meg passz, a belvarosban ahol sok a turista ott tuti, szoktam is latni igy embereket, errefele semmi se szamit furanak, a kulso keruletekbe viszont nem tudom. Igazabol a bpi mentalitas az az h ne nezelodj, ne figyelj senkit es semmit, igy nem hiszem h beszolnanak miatta, epp eleg furcsabb dolog van az utcan.
2016. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Lányként igen. Neveljétek csak a jónépet.
2016. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos helyeken igen, máshol meg már azért is megvernek, mert ma épp zöld felsőt vettél fel.
2016. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
mi simán szoktunk, ne aggódj. még vidéki városokban is. Nem volt még belőle semmi. Bp-n, mèg meg se nèznek. Ne foglalkozz a gyökerekkel, nem kell alkalmazkodnod hozzájuk. Ha kb hetero párok megd~ghatják egymást a villamoson, akkor egy kèzfogas, egy-egy szájrapuszi simán belefér.
2016. dec. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyolckerben laktam 4 évig. Néha füttyentettek egyet a munkások az építkezésről, ezen kívül soha semmi nem történt.

A legtöbb ember ezt erősen túlizgulja. Azt elismerem, akad egy-két gázos hely a városban, de ha nem piszkálod a darázsfészket, nem csípnek meg.

28l

2016. dec. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Én bp-i vagyok,de úgy vagyok vele inkább nem szítom az indulatokat.Úgy is lesznek akik ferde szemmel néznek vagy beszólogatnak,minek tenném ki magunkat ennek? Otthon meg tudjuk fogni egymás kezét,meg tudjuk puszilni egymást, azt az 1-2 órát meg kibírjuk az utcán. Meg ha kézenfogva nem ajánlatos menni,de pl.egymásba karolva nyugodtan lehet. A nővéremmel is szoktam így menni,ez nem feltűnő. És búcsúzáskor vagy ha hosszabb idő után találkoztok arcra nyugodtan lehet adni puszit mások előtt is.Azt hiszik testvérek,rokonok,barátok vagytok.

27/N

2016. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam a barátnőmmel sétálni. Én egy pilisi kisvárosban lakom, de Pesten is sokat bagyunk és eddig még semmi negatívat nem tapasztaltunk.


17/L

2016. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan senkim sincs de ha látok is olyan lányokat akik együtt vannak soha nem nézem le őket emiatt igaz én bi vagyok de akkor is inkább mosolygok egyet vagy nem nézek rájuk egyáltalán ha rossz napom van mer akkor nem tudok nagyon mosolyogni egyszer-kétszer oda nézek 1-1 pillantásra de ennyi. Nem pesti vagyok viszont oda járok suliba.
2016. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!