Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak? Min tundék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Min tundék változtatni?

Figyelt kérdés
Kezdtem ugy érzeni hogy elfelejtettem a barátnőmet. De sehol sem sikerül ismerkednem probàlok de semmi :( legtöbbször azért utasítanak vissza mert fiús vagyok vagy mert túl alacsony pedif szerintem àtlagos magassàgom van :/

2016. dec. 11. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egyáltalán nem koncentrálnál arra, hogy barátnőt szeretnél? Helyette csak úsznál az árral, ahogy az élet visz téged?
2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmin ne változtass szerintem...szimplán csak nem a megfelelő emberekbe futsz bele :) Légy kezdeményező és nyitott..meg kitartó ismerkedés terén.
2016. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, ha fiús a lány. Hány centi vagy?
2016. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Haha koszonom a valaszokat :) utolso kb 165 cm vagyok
2016. dec. 11. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel én csak 160cm vagyok,így nekem egyáltalán nem lennél alacsony:-)És tetszenek a fiúsabb stílusú lányok is:-)Szóval nekem bejönnél,de van barátnőm. Ő sem langaléta,167cm. Ne aggódj,tuti lesz barátnőd:-)

19/L

2016. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne változz meg. Söt, légy önmagad, és ezt mutasd ki a külvilág felé minél jobban. Ne társkeresési célból! Hanem azért, mert remek ember vagy, jól érzed magad a bőrödben, es ezt mindenkinek megakarod mutatni. ;)
2016. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én nagyon át tudom érezni a gondodat,ugyan ez van velem is!Ne add fel hidd el van olyan lány akinek pont ez jön be és igazuk van az előttem szólóknak add önmagad ,ha te így érzed jól magad felesleges megváltozni!

Egyébként hozzá állás kérdése legyél magabiztos ,a kisugárzás sokkal vonzóbb mint maga a külső ,legalábbis szerintem na igen és ne feledkezzünk meg a belső értékekről. :) sok szerencsét!

21LL

2016. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer megtalálod az igazit. Akik meg csak azlrt utasítanak vissza mert túl alacsony vagy, esetleg nem tetszik nekik a stílusod pfff azokat az embereket hagyd a francba. Hidd el aki igazán fog szeretni az ilyen külsőségeken nem nagyon fog felakadni..... sőt lehet hogy még vonzónak is fogja találni! ;)
2016. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel en is 165 vagyok ,en sem adtam fel hajra

20/L/L

2016. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, Kérdező! Csak ismételni tudom a többieket, illetve valóban, semmi gond nincs a magasságoddal, én pl 167 cm vagyok és szerintem ez egyáltalán nem magas, se nem alacsony. A fiússággal sincs probléma, tök szexi tud lenni, nekem például a fiús és lányos lányok is egyaránt bejönnek. Kitartást! :) ;)
2016. dec. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!