Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire számít nálatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nálatok egy kapcsolatban hogy előtettek hány nővel, vagy éppen pasival volt az illető?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem számít,persze ha extrém nagy számról van szó akkor azért elgondolkozok :)

26/N

2016. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire. A MOST a fontos
2016. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem szàmìt. Az a fontos hogy amìg velem van, csak én legyek neki.
2016. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít . 21/N
2016. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem számít de azért szeretem tudni. F
2016. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

A körülményektől függ.Ha volt pár kapcsolata előttem, de alapvetően erkölcsös, akkor nem gond,de ha nagyon könnyűvérű és csak ösztönből menet egyik ágyból a másikba akkor nem kezdenék vele.

19/L/L

2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Számít, ha férfiről van szó ha nőről. Férfi esetében +50 az ideális de minél több annál jobb. Nő esetében is +30.


N.

2016. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
Uhhh...akkor megyek és elásom magam mert 26 éves létemre csak 2 férfival voltam.
2016. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

Számít, mert nagy átlagban minél nagyobb a volt partnerek száma, annál kevésbé képes az az ember tartós kapcsolatra (tehát évtizedekre és családalapításra) elkölteleződni.


"Nálam semennyire. A MOST a fontos"

A most a fontos. Tehát a jövő nem? Azt biztos hívhatjuk párkapcsolatnak?


"Nem szàmìt. Az a fontos hogy amìg velem van, csak én legyek neki."

Pont hogy Így rövidebb ideig lesz veled és sokkal esélyesebb, hogy nem is lesztek együtt annyit.


"Nekem nem számít de azért szeretem tudni."

Miért?

2016. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom, én valamiért amikor ismerkedésnél olyat hallok,hogy már hat-nyolc kapcsolata volt (vagy több) akkor "kettőt hátra lépek". Talán mert nagyon monogám vagyok.
2016. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!