Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LinaLight kérdése:

Mit tegyek ha nem merek odamenni egy fiús lányhoz?

Figyelt kérdés
A fiús lányok az eseteim. A volt barátnőm is ilyen. Vele egyszerűbb volt,de ha más butch(fús)lányokkal kell beszélgetnem,akkor tök lefagyok. Szeretnék beszélgetni velük,de nem tudom,hogy kezdjek neki

2016. dec. 19. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Állj mellé, fingj egy orbitális nagyot és várj, hogy megpróbál e kontrázni, ha igen, nyerő vagy nála.
2016. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod lehet vagy nem tudom. Nem kell félni az emberektől.
2016. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont toluk nem kell felned :) en is fiusabb vagyok es ha tetszem egy lanynak rohadtul nevetsegesen zavarban vagyok mindig :D

meg amugy aki fiusabb ott azert tenyleg szamit is hogy talan odamennek hozza hiszen rajta latszik mi a szitu es szerintem emiatt lazan is vennek es orulnenek neki szoval csak batran :)

amugy dicserd meg hogy jo a stilusa vagy ilyesmi nekem mondta ezt lany igy kezdetnek szoval :D

2016. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is butch vagyok és nagyon örültem amikor megszólított egy lány ,csak annyira hogy dumáljunk.Nem kell félni tőlünk :)

Sok sikert a lányhoz !

2016. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En is fius lany vagyok es en is orulok hogyha oda jon egy csaj akar bejon akar nem szoval tenyleg nm kell felni. :)
2016. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én fiús lány létemre parázok odamenni nőies lányokhoz. Mert ott van a pakliban, hogy nem elég hogy foglalt adott esetben... Esetleg még hetero is :D. Az meg sokkal cikibb. Szval ilyen formában azért fiús lányhoz talán valamivel könnyebb nyitni. Bár én nem szoktam, mert nekem nem ők az eseteim. :)) 19L
2016. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, én is fiús vagyok, és képtelen vagyok egy lányos lányt megszólítani, de még fiúsat is. Eddig mindegyik hetero volt, szóval inkább a másik fél kezdeményezze a beszélgetésüket :) :D Ne félj a dologtól, nem sülhet belőle ki sok rossz, hisz nem úgy kezded, hogy "amúgy a lányok tetszenek, és az olyanok, mint te". Hanem egyértelműen célzol, de finoman. Szóval sok sikert :) 16/L
2016. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fiús lányok jönnek be, átérzem a dolgot. De nem kell félni, ők is csak emberek. Nálam rosszabb a helyzet, én képes vagyok annyira elpirulni egy fiús lány közelében, hogy csak na :D
2016. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ :D
2016. dec. 25. 12:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek azért megnyugtattak :$ ^^
2016. dec. 25. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!