Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek odamenni sűegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek odamenni sűegy lányhoz se mert félek a visszautasítástól, Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

16/f

Se strandon se buliba nem merek odamenni a lányokhoz mert félek hogy kinevetnek hogy elküldenek melegebb éghajlatra... Még nem volt egy értelmes kapcsolatom se szóval nincs tapasztalatom se hogy ezt hogyan is kell.. Maximum igy facebookon írok rá pár lányra de az sose szokott beválni.

Már amikor elmegy az utcán mellettem egy jó csaj már akkor szorongok meg zavarba jövök hogy most mit is gondolhat.

Szeretnék ezen változtatni hogy végre oda tudjak menni leszólítani és megismerni.



2016. szept. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
alkohollal lehet ezen segíteni! pár feles pálinka, megjön az önbizalmad hidd el! hiába mondja itt pár okos, hogy az nem megoldás, de egy okot sem tudnak mondani rá, hogy miért nem..az alkohol oldja a gátlásokat, bátorságot ad
2016. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jól mondja.


En házibuliban próbáltam ki.. az elsőnél sajnos sokat ittam és kicsit berúgtam.


A 1. Bulinal pont annyit ittam és olyan időben hogy semmi hatása nem lett,de tok feloldodtam és az ott lévő lanyokhoz is hozzá bújtam és beszelgettem velük.


Azóta még alkohol nélkül is simán oda merek menni lanyokhoz,mert rájöttem hogy nem is bántanak és tetszem nekik.

2016. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


17/f

2016. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-3 as vagyok.

Még egy javítás: A 2. Bulinal pont annyit ittam.

2016. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tamóca98 válasza:

Ha komolyabb kapcsolatot akarsz NE részegen próbálj csajozni. Undorító mikor bulizok és oda jön egy srác akin látom (mert látszik) hogy van benne pia. Biztos isten hogy elküldöm, viszont ha józanul kedvesen(!) leszólít egy fiú, szívesen beszélgetek vele, miért zavarnám el? Mindenkivel megesik hogy 1x-2x lekoptatják, de megéri megpróbálni ;) Bátorság! ;)


18/L

2016. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írj rám facebookon hátha beválik :D
2016. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!