Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy csak én értem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés
Van egy osztály tarsam akirol nem tudom eldonteni hogy aze vagy sem en az vagyok es szerintem o ezt selyti es mar tett par elegge nyilvan valo megjegyzest mint pl "ja milyen nagy lenne ha 10 ev mulva lalalkozunk es osszejovunk" meg neha mondom neki ha epp visszataszitoan nezek ki hogy ne nezzen ram mert akk ki abrandul belollem erre o meg mindig azt mondja hogy ő sose fog es folyton bokol vagy mi es nem tudom hogy most mivan

2016. dec. 24. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és hozd fel a pasi témát, ha nem nagyon érdekli akkor lehet az, vagy konkrétan kérdezd meg hogy érdeklik-e őt a lányok :)
2016. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

selyti??? ne már :"DD

Szerintem amúgy beszélgess vele erről, úgy fogod a legegyszerűbben kitalálni ;)

2016. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem, ez de aranyos. Tényleg elég egyértelmű jeleket ad.

Szerintem kérdezd meg tőle, amikor így ketten vagytok.

2016. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivd randira.
2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!