Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kilépnétek egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépnétek egy olyan kapcsolatból, amelyben rossz a szex?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8 hónapja lassan, hogy együtt vagyunk, de valahogy a szex nem az igazi vele. Még mindig úgy érzem, hogy nem tud előttem feloldódni és mintha szégyelnè magát előttem. Ha együtt vagyunk, csak sötétben szexelhetünk...van, hogy azt sem engedi, hogy levegyem a melltartóját -.- szóval kezd elegem lenni ebből, úgy érzem elèg időt adtam neki, próbáltam vele megbeszélni, mire az volt a válasz, hogy én csak kihasználom őt mert, nekem csak a szexre kell vagy, hogy mindig a szexen jár az agyam stb...egyébként ezt leszámítva, "ezt az aprósàgot" jól megértjük egymást más dolgokban, eltudunk hülyéskedni, az érdeklődési körünk is hasonló...szóval érdemes feladni egy kapcsolatot a szex miatt? 25L a barátnőm 21L

2017. jan. 15. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

A barátnőd, egy idióta.


Volt tapasztalatom hasonló problémában, agyilag nem volt rendben a lány.


Startból ott kezdődik a probléma, hogy mindenben ott vagytok, kivéve szex vagy amikor arról beszéltek (ugyebár TE, normális ember lévén, ha valami nem ok, beszélnél róla, próbálván megoldani a gondot, amire ő úgy reagál ahogy .... pfh... nah ez bunkóság)


Kisapám, itt nem veled van a baj, hidd el nekem...

2017. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ez egy elképesztő nehéz döntés. Fejben és érzelmekben az igazi, de szexuális téren nem. Ezt eldönteni kemény menet...

Beszélj vele róla. Ha nem megy és sokára sincs változás én nehezen de lépnék.

2017. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

a barátnőd nem idióta, hanem valószínűleg súlyos önértékelési gondjai vannak. nem tudom, milyen szinten próbáltál vele erről a dologról beszélni, de az lenne a fontos, hogy az érzelmeiről kérdezd, és te is mondd el neki, hogy ez miket vált ki belőled, és te mit gondolsz, mi a problémája. fontos, hogy biztonságban érezze magát, és tudja, hogy benned megbízhat. lehet, hogy ezzel kapcsolatban van valami para. ha szereted, akkor menj a téma mélyére és ne hagyd ezt annyiban.


21/L/L

2017. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, valószínűleg önértékelési gondjai vannak. Esetleg próbáld meg szexen kívül is dicsérni, tudtára adni teljesen ártatlan kontextusban is, hogy mennyire szép a teste, mennyire szereted a melleit, stbstb. Elvégre, el kell valahogy hinnie, hogy igen, amikor ő levetkőzik, te nem azt látod benne amit pl ő a tükörben (fejben). Amíg ezt nem fogadja el, addig nem tud majd feloldódni.


Ezt nem lehet elérni egyik napról a másikra egy beszélgetéssel, pláne, hogy szerintem, ha ilyen direkt módon leültetnéd, hogy "picim, beszéljünk az önbizalomhiányodról és a szexről" csak még kellemetlenebbül érezné magát és elzárkózna. Arról nem is beszélve, hogy kell egy bizonyos mértékű bizalom ahhoz, hogy ilyesmiről egyáltalán beszéljetek. Ezen kell dolgozni, ügyeskedni. Ha úgy gondolja, hogy csak a szexre kell neked, akkor talán nem érzi eléggé, hogy szereted/fontos, mint ember. Ez mind mind elvesz abból a komfortérzetből (most olyasvalakivel vagyok, aki értékeli testem ÉS lelkem), ami valahol elengedhetetlen a szexhez.


Ha valóban ilyen jól passzoltok az élet többi terén és már 8 hónapja együtt vagytok, szerintem ennyit, ha fontos neked, megér "belefeccölni".


19ll

2017. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"próbáltam vele megbeszélni, mire az volt a válasz, hogy én csak kihasználom őt mert, nekem csak a szexre kell vagy, hogy mindig a szexen jár az agyam stb."

Ez nettó érzelmi zsarolás mellesleg... Tipikusan csak a probléma alól akar kibújni, ha nem hajlandó megnyílni és/vagy tenni a problémája ellen, hát... A szex ugynaúgfy része egy egészéges és normális kapcsolatnak, ahol még 8 hónap után is ilyen vergődés van egy melltartó levételén, ott én már azt sérelmezném, hogy sem önmagával, sem velem nem őszinte. Sőt engem még ez a durva prűdség is zavarna, pedig én aztán még elég szégyellős is vagyok.... Summa summarum, nem hiszem, hogy van egy olyna kapcsolatnak igazán jövője, ahol a felek nem őszinték.

2017. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen volt nekem is, amikor olyannal feküdtem le, aki még soha sem vetkőzött le mások előtt és zavarban volt vagy sokáig sötétben kellett, hogy csináljam vele.


Az első dolog az, hogy jó hangulat legyen. Vagy volt, hogy vettem két üveg bort és benyomtuk aztán sokkal oldottabb és lazább volt velem. Bár ha jól csinálod a dolgokat, akkor nem lesz ebből baj, vagy legyél esetleg rámenősebb.


Volt olyan kapcsolatom, ahol 3 hétig a csókon kívül semmi sem történt, mivel tudni akarta, hogy mik a szándékaim.


Amúgy meg a véleményem az, hogy ha a fentiek közül egyik sem jön be, akkor ez a csaj vagy nem téged akar, nem rád gondol hanem másra, vagy megcsal, vagy nem is meleg. Illetve több hónap után nehogymár csak a szex miatt kelljen.. Főleg, ha alig szexeltek vagy ilyen nehézkesen.


A helyedben én keresnék mást, vele meg legyél spanci..

2017. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rossz szex megmétgezi a kapcsolatot

de ha nem jó a szex viszont szereted és szeretnéd megtartani a kapcoslatot ami érték, akkor beszélj vele, közösen meg tudjátok oldani, nem elsőre, de törelemmel, kitartással igen

és mégjobb lesz a kapcsolatotok ha a szex is jó,

De ha emiatt simán csak elhagynád akkor nem is fontos neked ő igazán,

39F

2019. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!