Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok ti erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok ti erről hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Sokszor lehetett olvasni, hogy meleg fiúknak hetero lány barátaik vannak, mert jól kijönnek egymással, közös programokat szerveznek, kibeszélik a pasis dolgaikat stb.

Ti leszbikusként barátkoznátok hetero fiúkkal?Nyilván a fiú nem hajtana rátok, mert tiszteletben tartja, hogy ti a saját nemetekhez vonzódtok.Szóval szerintetek leszbikus lány és hetero fiú között lehet barátság?


2017. jan. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet, ez nem a "nemtől" függ.
2017. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet :) nekem is van, nem is egy és nagyon jól megèrtjük egymást! Ők tiszteletben tartják az én identitásom, megértik, elfogadják. Sajnos vagy nem sajnos, én sokkal jobban kijövök a fiú barátaimmal mint a lányokkal, úgyis hogy leszbikus vagyok :) 21L
2017. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már hogyne lehetne :D nekem rengeteg van, veluk jovok ki a legjobban mert nagyjabol egyenrangunak erezzuk magunkat egymas kozt
2017. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg a heteró fiú barátom. Aki nem tudja rólam, hogy leszbikus vagyok, sokszor azt gondolja, hogy valamelyik a pasim. :D Nagyon jól elvagyok velük. Könnyebb megtalálni velük a közös hangot sokszor, mint a lányokkal.
2017. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heterókkal nem barátkozom.Viszont meleg fiú barátaim nekem is vannak.(Még mindig rejtély,hogy ha "csak barátkozás,nem hajt rád",akkor miért olyan fontos,hogy leszbikus legyen,miért nem jó nekik heteró lányokkal barátkozni??).
2017. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon sok közeli fiú barátom van, bár én bi vagyok, de nem jövünk be egymásnak, úgyhogy előfordul, hogy kibeszéljük a csajos dolgainkat, vagy együtt "nézelődünk".
2017. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!