Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miket tudtok és ismertek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tudtok és ismertek?

Figyelt kérdés

Sziaaasztok!

Először is,règóta nèzek filmeket ès csomót láttam már de annyira sokszor nézem hogy beleunok

Kedvenceim:

Bloomington (főkedvenc)

Loving Annabelle

Merülèsek

Kyss Mig

Lost girl

Carla & Hanna (az ilyenek youtubeosok ès sok rèszesek de megèri vègig nézni/több is van)

Simlis spinèk

Imagine me and you

Wentworth

Szobatárs

Szóval tèmában vagyok

Biszexuális vagyok

Van esetleg olyan film ami mèg nem lett leírva egy gyk-s kérdèshez sem?

Melyik az az oldal ahol csak leszbi filmek vannak?:) (Szerelemről szóló/egymásba esnek/összenézèsek etc)

2000-2017ig az összes ilyen tèmájú film èrdekel

Í R J A T O K:)

Jövök egyel annak aki legalább 10-et ír:P!

Írjátok le a kedvenceitek is és azt is milyen èrzèst vált ki :)

Miért vonzódtok lányokhoz?

Mindenkit meghallgatok

Előre is köszönöm:))



2017. jan. 27. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos nem ismerek ilyen tèmájú filmet de csak hogy válaszoljak is valami értelmeset:

Azért szeretem a nőket mert 1. Nem vagyok buza 2. Amikor ránèzek egy nőre mindig az jut eszembe hogy ők a teremtés csúcsai ők jelkèpezik az életet.

Ha van tökéletes test az élőlények közt akkor a nőké az. Mert minden megvan nekik amivel egy pasit boldoggá lehet tenni mind külsőleg és mind belsőleg :)

2017. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Még ezek jutnak eszembe: Blue is the warmest color, Carol.
2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Spleen,ha nem tudsz èrdemleges választ minek írsz?:DD

Ez a kategória legfőkèpp lányokhoz..ismètlem..LÁNYOKHOZ szól.

De te ès a hozzád hasonlók(akik csak idepofátlankodnak,ès rosszindulatúskodnak) ellepik ezt az oldalt már.^^

Èn már nagyon kezdem unni:D

Akárhol,akármilyen kèrdèst olvasok itt.. Ti folyton-folyvást jampiskodtok..^^

Szivárogjatok már el lègyszíves. ~


Kèrdező,nem èrdekelnek esetleg sorozatok is? Szerintem ismerem lenne elkezdened azokat is..mindenkèppen megèri!:D

(L Word, Orange is the new Black stbstb)

23/L

2017. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

ma 18:52


Ha lenne lelkem... Akkor most beletiportál volna :( nem is irtam semmi rosszat :)

2017. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hey harmadik nem írtad le mit vált ki belőled azt már tudom hogy hirtelen haragú vagy lobbansz,akárcsak én:)

Először is èn vagyok a hibás mert,azt írtam mindenkit meghallgatok jó igazából ez tág fogalomra sikerült mert főként most csajos téma van pasik nooo:D

De persze írjon aki szeretne

Igen lehet elkène kezdenem sorozatozni csak ugye azok hosszabbak ès a rossz tulajdonságom az hogy utálok várni de mègis állattürelmes vagyok:ddd de a lassú kivárom mi történik lehet izgatóbb;)

2017. jan. 27. 19:19
 6/14 A kérdező kommentje:

Neked meg hogy a viharba ne lenne lelked?

:D

ha csak nem elcserélődött egy vita közben: Hogyan üssük ki a nénit 10másodperc alatt hogy miénk legyen az akciós csirkemell?:'DD

2017. jan. 27. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Adele élete,The duke of burgundy,bár ezek sztem le vannak írva..A google-el próbálj rákeresni.
2017. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3as vagyok.

Mondjuk jó helyen tapogatózol..az igaz,hogy lobbanèkony vagyok,de az az állapot nem itt kezdődik:D

Leírtam mi miatt zavar már,meg általában lányokat kèrdeznek..hiszen ez a kategória lányokhoz szólnak nem?

Ès provokatív válaszokat is szoktak írni(mert nemcsak rá gondolok most) ,rengeteg válaszukat olvastam már.. nyilván nem alaptalanul írom.

Sorozatban meg szerintem megèri elkezdeni..az L Word-re se kène várnod,hiszen már vège a sorozatnak.

Megèrtem,mert èn sem szeretek várni..bár ez a legkevesebb:)

Mindig eltelik az az 1 hèt,mert ha minimum 15 sorozatot nem nèzek akkor egyet se. xD

2017. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Atyaèg nem sült ki a szemed?:D xd

Nem tudom provokál e lehet csak jól esett leírnia mit èrez:D

elkezdem akkor ma este:)

Igen sok kèrdèst tettem már fel itt ès érkeztek èrdekes válaszok

még jó helyen tapogatózok :ddddd

ennek a vègère járok:P

2017. jan. 27. 19:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég sok filmet ismerek én is. Ezeket még hátha nem láttad. Mondjuk igaz, hogy leszbikus témájúak, de műfajukat tekintve eléggé vegyesek. Van még ezen kívül is rengeteg, de most ezek ugrottak be.


Ashley

Circumstance

Elena Undone

Fingersmith

Freeheld

Fucking Amal (Redvás Amal) - (ez mondjuk '98-as, de szerintem jó)

Gigola

If these walls could talk 2 (Ha a falak beszélni tudnának 2 ) - ('96-os, de megéri megnézni a történetekért)

She Monkeys (Szenvedélyes Versengés)

The Girl King

The Runaways

Tomboy

Carmilla - (ha már youtube-osat is írtál, ez is olyan)


Jössz eggyel :D


Ezek, amiket összeírtam mind tetszett nekem személy szerint, mindegyik más érzést váltott ki belőlem. Szeretek különböző helyzeteket megismerni, akár filmen keresztül és mint mondtam, ez a lista elég vegyesre sikeredett és nekem mindegyiket megérte megnézni legalább egyszer (kb mindet többször láttam).

Azért vonzódok a lányokhoz, mert ők tetszenek:D szeretem, hogy lányként lehet őket szeretni.

A személyisége minden lánynak más (vannak fiúsabbak, mások kevésbé azok), de valahogy mindenkiben fel lehet fedezni valami különlegeset, ami csak a lányokra jellemző:) nem tudom elmagyarázni.

2017. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!