Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha két lány jelentkezik hajós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lány jelentkezik hajós vacsorára, azt mennyire néznék furának? Ti elmennétek ilyesmire vagy örülnétek egy ilyen meglepetésprogramnak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok leszbikus, csak biszex, voltam már itthon is és külföldön is - férfivel. Én nagyon szeretem, évi párszor megyek, feelinges. Lehet néznének páran, de semmi különös. Menjetek nyugodtan, nehogy mások miatt kihagyjátok!
2017. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a hajós vacsora?


Sehol sem fura ha két lány elmegy rá.

2017. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pl.

[link]

2017. febr. 3. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy elmennék,voltunk már sok nyílvános helyen randizni a barátnőmmel.Most őszintén,kit érdekel,hogy hogy néznek? Vannak akik azt is furán nézik,hogy együtt vagytok,úgyhogy meg kell tanulnod nem foglalkozni az ilyesmivel.
2017. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!