Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért jár egy aránylag szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egy aránylag szép nő egy csúnyábbal? Leszbikusoknál tényleg kevésbé számít a külső?

Figyelt kérdés
Ismerek egy szép arcú,jó alakú nőt,és most egy meglehetősen csúnya nővel jött össze.Jó,annyira nem csúnya,mert ápolt,nőiesen öltözködik,nem túlsúlyos,de arcra egyáltalán nem szép,és a teste is lapos...Én férfiként nem látok benne semmi vonzót,akkor az illető nő mit láthat benne,mikor találhatna szebbet?Ennyit nyomnának a latban a belső tulajsonságok?Ti hogy vagytok vele,hogy működik nálatok a párkeresés?

2017. febr. 7. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

"Én férfiként nem látok benne semmi vonzót,akkor az illető nő mit láthat benne,mikor találhatna szebbet?"


Igazad van, semmit - hiszen mindenki csakis a te ízlésed alapján keres párt.

2017. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyílvan nem,de az a nő határozottan nem szép.
2017. febr. 7. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent az, hogy "határozottan"? Azt, hogy te elhatároztad?
2017. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szépség eléggé relatív fogalom. Attól, hogy valakinek nem tetszik valami, a másiknak tetszhet.
2017. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi,hogy a leszbikus nőknél a nem túl szép arcot kompenzálja-e a belső?Mert nálam(és a férfiak nagy többségénél)az arc kinézete a döntő,és éppen ezért tetszik annyira az "egyik" nő,mert szép az arca.A másik pedig azért taszít a jó stílusa ellenére is,mert nem szép az arca.Tehát nálatok mi a legfontosabb,a döntő?
2017. febr. 7. 22:33
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

"Mert nálam(és a férfiak nagy többségénél)az arc kinézete a döntő"


Erre tudsz valamilyen statisztikai felmérést? És ha már a kutatómunkánál tartasz, akkor egy füst alatt kérlek linkeld be az egész világ által elfogadott objektív szépségideál specifikációját is.

2017. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert talán a belső TÉNYLEG kompenzálja! téged az ne érdekeljen, hogy mièrt szeretett bele, nem a te dolgod. Az meg hogy csak a külső számít neked, az csak téged minősít...
2017. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Öcsém és bátyám.is azt mondta, h egy nőnek nem szép az arca / számukra/, akkor már teljesen mindegy, h alatta mennyire jó nő. Férjem is azt mondta, h anno az arcom tetszett meg neki annyira. De én számára vagyok szép, egyáltalán nem biztos, h más is annak tartana. Nem tudom megfogalmazni jól, de vhogy az arcomra kirajzolódó lelkemet szereti,és olyan szépnek látja, amilyenmek senki más. Talán így lehet ezzel az általad írt mő is.
2017. febr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ez testre se valamj jó nő, pl.mellei gyakorlatilag nincsenek,a feneke lapos.Akkor van,aki bele tud szeretni a lélekbe akkor is ha egy csúnya nőhöz tartozik?
2017. febr. 8. 09:46
 10/16 piroska és a farkas ***** válasza:
96%
Már kihalt volna az emberiség, ha csak a jótestű emberek találnának párra.
2017. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!