Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Menstruáció alatt hogyan oldják ok meg a szexet?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet le leszek pontozva, de engem például nem rendít el a vér. Tudom milyen vágyni valamire, és tudom milyen kielégítetlen maradni. Az aktusokban általában én vagyok a domináns, az irányító, nekem inkább az kell, hogy kielégíthessem a partnert, mintsem engem elégítsen ki valaki. Tehát a szeretkezéseim javában úgy néznek ki, hogy én molesztálom a barátnőmet, aki pedig eléggé élvezi a dolgokat :D A vulvát simogatom, izgatom, masszírozom, ahogy jobb rá a kifejezés. Nyelvvel nem támadok ilyenkor, és ha a partnerem igényli, és megmer mozdulni, akkor a pózokat is váltogatjuk. Vannak itthon elhasznált plédjeink, az éjszakai balesetek miatt is ezt terítjük le ilyen időszakban.


Egyébként szerintem minden megbeszélés kérdése. Én minden szégyenérzet nélkül leülök erről beszélgetni. Elmondom hogy kívánom, nem kívánom, és megpróbálunk a partnerrel kompromisszumot kötni, az ő határait belekalkulálva a dologba. Engem aktus közben rettentően izgat a csókolózás (is), ha a partner pedig nem kíván engem ilyen állapotban kielégíteni, de szívesen kényeztet más módokon, akkor szívesen kielégítem magamat, csak segítsen fent tartani a vágyamat azáltal, hogy ott van mellettem, hogy csókolózik velem, harapdálja a nyakamat, simogatja a felső testemet. Számomra az is nagyon izgató tud lenni, ha közel hajol hozzám, és érzem a melegségét, a leheletét a bőrömön.

2017. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem maskepp mint a heterok. 5 kibszott napot birnak varni....nem masabbak annyira
2017. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
#2: Ki a franc bír ki 5 napot szex nélkül??
2017. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nem jön folyamatosan egy kiadós zuhanyzás után nyugodtan lehet,engem pl.nem zavar.De ha több jön,vagy a barátnőmnek kellemetlen lenne ilyenkor,akkor is minden mehet ugyanúgy,csak nyalás nélkül.
2017. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
#4: Tampon mellett simán lehet nyalni.
2017. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
#3aska. Az aki tudja h a mehszaj ilyenkor nyitottabb igy nem ajanlott ez-az :)
2017. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

#6:

#5-ös is én voltam, ott a válasz a problémádra :-P

2017. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

*oldjátok


Köszönöm az eddigi válaszokat

2017. febr. 8. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

#3: Inkább ki nem bír ki 5 napot? Lehet csak nekem fura ez, de ez is mutatja, hogy ahány ember... Én heteket, hónapokat röhögve elvagyok nélküle, nem ez a mozgatórugója az életemnek, még akkor sem, ha szeretem a páromat. Na meg én gyakran utazgatom országok között, most nyáron például végig Seoulban voltam, mégsem döglöttem meg a barátnőm nélkül.


De a kérdésre visszatérve én nem szeretem és nem is csinálom a barátnőmnek. Ilyenkor sokkal jobban görcsöl a hasam, ha ott nyulkálnak, az orgazmus meg maga az instant halál. :D De a barátnőmmel egyszerre jön meg (ha sokat van együtt két nő, szimplán beáll kb. ugyan akkorra a ciklus), így ninxs problémánk ezzel.


19/L

2017. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem nyúlunk addig egymáshoz. Nem vészes. 5 nap az egész.
2017. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!