Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hüvelykujjgyűrűt hányan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelykujjgyűrűt hányan hordotok? Szerintetek ez így "félrevezető"?

Figyelt kérdés

Mennyire általános jel?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy szerintetek ha amellett a jobb gyűrűsujjamon hordok egy gyűrűt amit a nagymamám hagyatékából választottam, és nagyon sokat jelent nekem, akkor az "félrevezető"?



2017. febr. 10. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Én pl hordok a jobb hüvelykujjamon gyűrűt, de csak néha. Persze nem sokan ismerik fel, mivel a heterók is hordanak ott.

A félrevezetést.. mire gondolsz? Miért lenne "félrevezető"?

2017. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én a bal hüvelykujjamon hordok gyűrűt (mert úgy tudom ha a balon van akkor jelenti azt h az illető meleg), de eddig másokon ritkán láttam, illetve akin több gyűrű is van az nem hinném, hogy emiatt hordaná.
2017. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Èn a gyűrűs ujjamon hordok xD

23/l

2017. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami más jelentése is van ennek, így nem teljesen biztos, hogy azt akarja ezzel jelezni az illető. hogy leszbikus
2017. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hordok a bal hüvelykujjamon "emiatt", de szerintem sajna nem lehet most erről belőni. Én is ha látok valakin elgondolkozom. De pl a mutató ujjamon is van egy, úgyhogy ha valaki esetleg rámnéz és ez jutna eszébe egyből jön a kérdés h de a másik ujján miért van? Mert tetszik :).

Biztos nagyon sok hetero is hord hüvelykujj gyűrűt mert tetszik. Azt mondják a baloldali jelenti. Én igazából már nem tudom. Nekem is tetszik. Meg 4év alatt már ugy hozzám nőtt h konkrétan hiányzik is ha le kell venni. :D

19LL

2017. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hordok; nem tudom, hogy mennyire számít ez egyértelmű jelzésnek. Nem szoktam amúgy látni másokon, de még nem is kérdeztek rá, hogy miért hordom ott.

Viszont egyébként is szeretem a gyűrűket, szoktam hordani még mutatóujjon is. Nem tudom, hogy ez mennyire hátrány..mármint, hogy ha több gyűrű van, akkor nem feltünő a bal hüvelykujj. Eddig ez még eszembe se jutott.

2017. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem hordok, de ha valakin meglátom akkor általában már a körmeit is megnézem, meg az általános megjelenését. Ebből a háromból egy kis megérzéssel együtt egész jól el lehet dönteni, hogy leszbikus-e. De ez sem mérvadó. Gyűrűre 100%-osan valóban nem lehet alapozni, mert sok heteró is hordja őket.
2017. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is a bal hüvelykujjamon hordom :D 19/LL
2017. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is hordtam amiatt a balon, de a full leszbikus barátnőm se vette észre (amíg nem tudta rólam, azóta nem is volt rajtam) gondolom nem tudja mit jelent:D
2017. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!